Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Підсумки виборів голови студентського парламенту

У Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка завершились вибори голови студентського парламенту. За інформацією виборчої комісії, у виборах голови взяло участь 57 студентів-виборщиків, що складає 81,4 відсотка від загальної кількості студентів, що мали право участі у виборах.

Результати голосування:

За  Романашенко Марину Олександрівну – 45 голосів;

За  Кривоніс Софію Володимирівну – 8 голосів;

За Стренадко Віталіну Русланівну  -1 голос.

2 особи не підтримали жодну з кандидатур і один бюлетень виявився зіпсованим.   Таким чином, головою студентського парламенту ХНТУСГ на наступний термін обрано Романашенко Марину Олександрівну, яка є студенткою 4 курсу ННІ БМП.

Щиро вітаємо Марину Олександрівну з цією посадою і бажаємо успіхів у громадській діяльності. А також нагадаємо, що всі три кандидатки, які балотувались на голову студентського парламенту ХНТУСГ,  були гідними цієї посади, адже всі вони є  відмінницями навчання, громадськими активістками і лідерами  студентське самоврядування, яке є невід’ємною частиною системи управління нашого університету.

Нагадаємо, що студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів та їхню участь в управлінні університетом як безпосередньо, так і через органи студентського самоврядування, що обираються шляхом прямого таємного голосування студентів. Важливим органом студентського самоврядування є студентський парламент, який складається  з представників усіх навчально-наукових інститутів та факультетів ХНТУСГ. Голова студентського парламенту обирається на один рік.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.