Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Перша перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямків «Матеріалознавство» та «Зварювання»

Навчально-науковий інститут технічного сервісу вітає Захарова Андрія, Нещерета Андрія та Єрьоміна Володимира, а також їх наукових керівників проф. Скобло Т.С. та проф. Лузана С.О. зі здобутою перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямами «Матеріалознавство» та «Зварювання»!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 р. № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 н.р.», Харківський національний автомобільно-дорожній університет та Національний університет «Запорізька політехніка» призначено базовими навчальними закладами з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностями «Матеріалознавство» та «Зварювання» відповідно.

Для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Матеріалознавство» було подано 94 студентські наукові роботи. В числі наукових робіт, що надійшли на конкурс, була й наукова робота студентів нашого ЗВО: Захарова Андрія та Нещерета Андрія. За результатами подвійного рецензування їх наукова робота була оцінена в 156 балів із 200 можливих – десяте місце у рейтингу.

Для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання» було подано 86 студентські наукові роботи. Наукова робота студента нашого ЗВО, Єрьоміна Володимира, за результатами подвійного рецензування посіла почесне п’яте місце у рейтингу.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 та листа Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» від 12.03.2020 № 22.1/10-713 підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за даними напрямками відбулося за результатами першого етапу ІІ туру. Відповідно результатам першого етапу ІІ туру студентів Захарова Андрію та Нещерета Андрію було нагороджено дипломами ІІ ступеня, а студента Єрьоміна Володимира – дипломом І ступеня.

Пишаємося Вами та бажаємо міцного здоров’я, натхнення та подальших перемог на життєвому шляху!Перша перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямків «Матеріалознавство» та «Зварювання» Перша перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямків «Матеріалознавство» та «Зварювання» Перша перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямків «Матеріалознавство» та «Зварювання» Перша перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямків «Матеріалознавство» та «Зварювання»