Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ПЕРЕМОГЛА ДРУЖБА

12 грудня ц.р. в розважальному центрі «Компас» м. Харкова  відбулися змагання з боулінгу між студентськими командами нашого університету  на кубок Профслікової організації ХНТУСГ. Загалом у змаганнях взяли участь 8 команд, які представляли всі науково-навчальні інститути університету та факультет ТСЛ.

Змагання проходили у два тури в напруженій боротьбі. Зрештою, за кількістю набраних очок переможцем стала команда   «Дикі коти», яку представляли студенти ННІ ЕКТ Іван Борисенко та Андрій Сезонов. Вони й отримали кубок Профспілкової організації, який вручив Ігор Михайлович Лук’янов. Всі інші учасники  змагань були нагороджені грамотами та пам’ятними медалями.

Учасники змагань висловлюють щиру вдячність голові  ППО університету В.М. Кісю та голові Студентського парламенту О.В. Заїці за організацію турніру з боулінгу, який не тільки виявив серед студентів кращих у цьому оригінальному виді спорту,  а й сприяв виховуванню у них духу чесного суперництва та командної дружби.

Принагідно нагадаємо, що боулінг (від анг. bowling  гра в кулі), — гра на влучання важкою кулею у кеглі. Цей вид спорту зародився у США ще у XIX столітті й набув поширення у всьому світі. Боулінг визнаний Міжнародним олімпійським комітетом і вважається кандидатом до оліміпійських видів спорту.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.