Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Освіта Слобожанщини» відкриває нові можливості

У  Харківському Палаці спорту розпочала роботу ХIV Міжнародна виставка навчальних закладів «Освіта Слобожанщини та навчання  за кордоном – 2019»,  на якій були представлені як вітчизняні, так і закордонні  навчальні заклади, зокрема з Польщі, Швейцарії, Словаччини, Туреччини, Литви тощо. Їхні представники  презентували  відвідувачам  освітні та наукові  досягнення своїх вишів, надавали професійно-орієнтаційну інформацію майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам, знайомили з новітніми розробками.  Також  на виставці можна було отримати інформацію щодо підвищення кваліфікації фахівців як в Україні, так і за кордоном.

У роботі виставки взяли участь і представники  ХНТУСГ на чолі з ректором Олександром Нанкою.  Відвідувачам виставки  вони презентували різноманітні науково-педагогічні розробки, діючі макети робототехніки, дизайнерські вироби з дерева, логічні головоломки, видавничі матеріали тощо. Зокрема, доцент кафедри  деревооброблювальних технологій і системотехніки лісового комплексу, освітня програма: «Дизайн, конструювання і технології меблів та дерев’яного домобудування» С.А. Шевченко розповів про сучасні підходи у навчанні студентів, перспективні технології, а також отримання  практичних навичок з конструювання і  виготовлення меблів та інших конструкцій.

У свою чергу, спілкуючись із своїми колегами, ректор університету  О.В. Нанка зауважив, що для посилення профорієнтаційної роботи співробітники університету мають  самі іти до студентів, бути для них цікавими і корисними, створювати умови для розвитку у студентів творчих здібностей та ініціатив, дбати про змістовне дозвілля. Також Олександр Володимирович поділився цікавими задумками і проектами.

Виставка триває, а ми запрошуємо всіх зацікавлених осіб відвідати День відкритих дверей в ХНТУСГ, який пройде в головному корпусі університету (вул. Алчевських, 44) 23 листопада 2019 р. Це буде ще один важливий профорієнтаційний захід, який допоможе майбутнім вступникам зробити правильний вибір професії,  збудувати успішну кар’єру і знайти своє місце в житті, що є дуже актуальним завданням для сучасної молоді.