Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

НОВОРІЧНЕ ЗВЕРНЕННЯ РЕКТОРА ХНТУСГ

Шановні друзі і колеги! Шановні студенти, аспіранти, викладачі і співробітники університету! Добігає кінця не простий 2020-й рік, який став  для нас роком великих сподівань і великих випробувань. У зв’язку з проведенням освітньої реформи ми вийшли на новий рівень розуміння головних завдань та місії нашого університету в сучасному освітянському просторі. Разом з тим  поширення епідемії коронавірусу вимусило нас внести суттєві корективи до планів і методів навчально-виховної роботи, які частково проводились в дистанційному режимі. З цієї ж причини нам довелося відмінити багато масових заходів, в тому числі ювілейних,  які готувалися до 90-річчя нашого університету.

Але я переконаний, що 2020-й рік  запам’ятається нам не тільки карантинними обмеженнями, а й приємними подіями. Адже навіть в таких не простих умовах нам вдалося забезпечити стабільну роботу університету і зберегти його кадровий потенціал,  ми змогли освоїти нові форми комунікації і взаємодії, зрештою, ми стали більше цінувати один одного і цінувати нормальні людські стосунки.

Дякую, що переважна більшість студентів і викладачів з розумінням поставилися до роботи в нових умов і зуміли на належному рівні організувати навчальний процес та провести вступну кампанію. Результати вступної кампанії показали, що наш університет має значний науково-освітній потенціал і зберігає стабільну динаміку розвитку. Тому все-таки я з оптимізмом дивлюся у майбутнє і вірю, що ті виклики і  випробування, які випали на нашу долю, зроблять нас ще сильнішими і згуртованішими. А разом ми зможемо пережити всі негаразди.

Отож, яким би важким не був для нас рік, що минає, проводжаючи його, ми з надією і оптимізмом дивимося в майбутнє, з вірою у власні  сили і можливості. Тому напередодні  новорічних та різдвяних свят дозвольте  привітати усіх вас з цими святами і побажати кожному мирного неба, міцного здоров’я і  здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай всі наші негаразди залишаться у старому році, а Новий 2021-й  рік  стане роком нових звершень, здобутків, благополуччя і процвітання.

Упевнений, що нашу країну і наш університет чекає гарне майбутнє, і стабільний розвиток. Тому все буде добре!

З повагою, Олександр Нанка,

ректор ХНТУСГ ім. Петра Василенка