Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

УНІВЕРСИТЕТ ЧЕКАЄ ГОСТЕЙ

В Університеті тривають останні приготування до Дня відкритих дверей, який відбудеться вже найближчої суботи, 22 лютого. Готуються до цього Дня і представники ректорату, і студенти, і  роботодавці, які виявили бажання зустрітися з майбутніми вступниками та їхніми батьками. Та, мабуть, найбільше  зараз заклопотані  члени Приймальної комісії, які  до Дня відкритих дверей готують і робочу частину зустрічі, і, так би мовити, культурно-розважальну.

Як розповів вчений секретар Приймальної комісії Сергій Миколайович Скофенко, вже о 9:00 в суботу майбутніх вступників з їхніми друзями та батьками чекатимуть у головному корпусі університету за адресою  вулиця Алчевських, 44. Тут відбудеться їхнє перше (а для когось і не перше) знайомство з університетом та його традиціями. За традицією гостей зустрічатиме сам ректор ХНТУСГ Олександр Нанка та директори навчально-наукових інститутів і члени Приймальної комісії. Останні проведуть реєстрацією вступників для участі у Всеукраїнській Університетській Олімпіаді й нададуть необхідні консультації. Після цього гості зможуть ознайомитися з експозицією лабораторій, яка буде розгорнута на 3-му поверсі університету, і в невимушеній обстановці поспілкуватися з представниками навчально-наукових інститутів та факультету транспортних систем і логістики, роботодавцями і випускниками ХНТУСГ минулих років. “Гадаю, хлопцям і дівчатам цікаво буде поспілкуватися з  дворазовим чемпіоном світу й новоспеченим чемпіоном Європи з греко-римської боротьби Семеном Новіковим, який уже дав свою згоду на цю зустріч”, – повідомив С. Скофенко.  – На Дні відкритих дверей будуть й інші студенти та викладачі нашого університету, які мають вагомі успіхи чи то в науковій, чи то професійній, чи  навіть у творчій діяльності. Наші рок-музиканти також готуються до Дня відкритих дверей…”

Одне слово, День відкритих в ХНТУСГ обіцяє бути, як завжди,  цікавим і пізнавальним. І для майбутніх вступників, які планують навчатися в університеті, зокрема, за кошти держбюджету, відвідання цього заходу є просто необхідним. Не будемо розкривати всіх таємниць, але цього року для своїх майбутніх абітурієнтів в ХНТУСГ підготували кілька приємних сюрпризів, які допоможуть їм упевненіше скласти ЗНО і вступити до обраного вишу. Звичайно, за умови, що цим вишем буде Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка.

До зустрічі!

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.