Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Наукова робота студентів відзначена на конкурсі

6 квітня 2021 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова і газова промисловість»,  в якому взяли участь понад 100 учасників з 80 науковими роботами.

В роботі секції «Геологія, геофізика та безпека довкілля» взяли участь і студенти 3-го курсу ННІ МСМ Кафедри безпеки життєдіяльності і права С.О. Рясенчук, В.В. Тимощук та Н.В. Калашник з трьома науковими роботами. Всі вони  отримали досить високі оцінки членів оргкомітету конкурсу-захисту студентських наукових робіт.

Варто зазначити, що конференція-захист проходила в онлайн-режимі, де конкурсанти відповідали на численні запитання членів комісії. За підсумками конкурсу наші студенти С.О. Рясенчук та В.В. Тимощук з роботою на тему «СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЗАБРУДНЕННЯ НАФТОПРОДУКТАМИ ВОДНОЇ ПОВЕРХНІ МЕТОДОМ  БІОДЕСТРУКЦІЇ» (науковий керівник С.О. Вамболь) були нагороджені дипломом IІІ ступеня, з чим ми їх і вітаємо.

О.Б.  Калюжний, доцент кафедри ТМ, к.т.н.