Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Наші студенти стали призерами чемпіонату Європи

З 21 по 23 травня 2021 року в Македонії відбувся чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед чоловіків до 23 років, срібним призером якого став Андрій Кулик.

За підсумками чемпіонату збірна України з греко-римської боротьби завоювала на чемпіонаті дві срібні та бронзову медалі.

У ваговій категорії до 72 кг харків’янин Андрій Кулик успішно провів три поєдинки, в який переміг суперників з Німеччини, Угорщини та Білорусі. У вирішальному фінальному поєдинку він поступився Малхасу Амояну з Вірменії.

Ще один харківський борець греко-римського стилю Михайло Вишнивецький у ваговій категорії  до 130 кг посів сьоме місце.

Нагадаємо, що обидва призери чемпіонату є студентами Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка. Андрій Кулик успішно навчається на факультеті Технологічних систем і логістики, а Михайло Вишневецький  – в ННІ Механотроніки та систем менеджменту.

Щиро вітаємо наших студентів та їхніх тренерів і бажаємо нових перемог.