Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Наші студенти — найкращі!

Відділ медіакомунікації продовжує знайомство із студентами- першокурсниками, які прибувають на навчання до Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Приміром,  Ельвіра Колесникова приїхала до нас із міста Слав’янська  Донецької області. Під час вступної кампанії дівчина успішно пройшла конкурсний відбір на спеціальність 133 Галузеве машинобудування і вступила на бюджетну форму навчання. Каже, що мріє стати класним інженером і після закінчення університету знайти в Україні роботу за фахом. А наразі Ельвіра знайомиться з університетом і сподівається знайти тут гарних друзів і товаришів.

Цього дня ми познайомилися ще з однією Ельвірою — Ковтуненко. Вона стала студенткою навчально-наукового інституту Енергетики та комп’ютерних технологій і навчатиметься за спеціальністю 141 Електроенергетика, електроніка та електромеханіка. Ельвіра народилася і виросла в селища Савинці Балаклійського району, а тепер звикає до великого міста й до великого університету, який їй дуже подобається.

А от  ще одному студентові-першокурснику Глібу Ковалю до великого міста не звикати. І хоч сам він мешканець Ізюма, раніше не раз бував у Харкові й добре знає це місто. Гліб також навчатиметься в ННІ Енергетики та комп’ютерних технологій і вже встиг познайомитися з частиною своїх однокурсників та однокурсників. Попереду в них урочиста посвята у студенти, знайомство з керівниками інститутів і факультетів та цікаві студентські будні.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.