Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Мовна  підготовка — це важливо

Впродовж останніх років керівництво ХНТУСГ  велику  уваги приділяє вдосконаленню мовної підготовки студентів та викладачів, що є важливою складовою Стратегії успішного розвитку ХНТУСГ. Цими питаннями також опікується кафедра іноземних мов університету, викладачі якої забезпечують викладання студентам усіх курсів і спеціальностей української, англійської, німецької та французької мов. Заняття також проводяться на підготовчому відділенні для іноземних студентів, з аспірантами і здобувачами наукового ступеня кандидата наук.

У своїй роботі співробітники кафедри застосовують інноваційні методи викладання іноземних мов, особливу увагу приділяючи розвитку комунікативних навичок студентів в академічному і професійному спілкуванні. З цією метою для студентів також організовано факультативні заняття з англійської, німецької та французької мов з використанням інтерактивної методики та сучасних технологій.

На фото: заняття з англійської мови веде кандидатка педагогічних наук, старший викладач кафедри мовної підготовки Олена Олексіївна Тимощук.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.