Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Майбутні магістри готуються до ЄВІ і ЄФВВ.

Завершилась  реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра. Відповідно до інформації, яка внесена до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, для складання ЄВІ з іноземної мови і вступу до магістратури Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка  зареєструвалось  664 особи.

А загалом, за даними Українського центру оцінювання якості освіти, для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов, зареєструвалося 116 705 осіб, в т.ч.:

  • англійська мова – 111 919 осіб,
  • німецька – 4000 осіб,
  • французька – 615 осіб,
  • іспанська – 171 особа.

Для складання єдиного фахового вступного випробування(ЄФВВ) з права й загальних навчальних правничих компетенцій зареєструвалося 16309 осіб. Нагадаємо, що ЄФВВ складають вступники на спеціальності «Право» і «Міжнародне право».

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 1 липня.

Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).

Вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуці, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ

за інформацією МОН України.