Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

КОЛЯД, КОЛЯД, КОЛЯДНИЦЯ… (фоторепортаж)

Сьогодні до нашого університету завітали учасники традиційного «Вертеп-фесту 2020», який розпочався у Харкові.  Участь в цьому  феєричному заході беруть близько 50 колективів з  різних куточків України, які мандрують Харковом із колядками, піснями та театралізованими вертепами. До ХНТУСГ завітали наймолодші учасники «Вертеп-фесту» — члени дитячої громадської патріотичної організації «Пласт» на чолі із своїми  наставниками. У вестибюлі головного корпусу університету вони виступили з традиційними колядками та поставили невелику  імпровізовану виставу за мотивами п’єси відомого казкаря-лірника  Сашка Лірника. Учасниками цього цікавого дійства стали студенти та викладачі університету,  а також учні загальноосвітніх шкіл, які навчаються на підготовчому відділенні.

Від імені трудового колективу університету  маленьких вертепників привітав ректор ХНТУСГ Олександр Нанка. Він щиро подякував їм за гарний виступ, привітав з Новим роком та Різдвом Христовим і вручив солодкі подарунки…

11 січня учасники «Вертеп-фесту» із піснями та колядками також виступали у парку ім. Горького і  в людних місцях Харкова:  супермаркетах, торгових центрах,  бібліотеках тощо.  До речі, наш університету підтримав «Вертеп-фест» тим, що у своїх гуртожитках надав місця для розміщення учасників цього фестивалю, які приїхали до Харкова з інших областей України.

12 січня відбудеться другий та основний день Фестивалю, що подарує харків’янам та гостям міста ще більше емоцій і вражень. Об 11:30 розпочнеться традиційна вертепна хода головною вулицею Харкова від майдану Свободи до парку ім. Горького. О 12:15 гостей Фестивалю поєднає Міжнародна акція «Нова радість стала», у якої цього року буде 2 місця проведення – біля головної сцени у парку Горького та на сходинках ХНАТОБу. А о 14:00 в приміщенні ХНАТОБ  СХІД OPERA розпочнуться запальні «Етновечорниці», які цього разу відкриють свої двері для всіх бажаючих та завершать Вертеп-Фест.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.