Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

КИТАЙСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ СТАЮТЬ БЛИЖЧИМИ

З 28 по 30 грудня за ініціативою відділу міжнародних зв’язків та з нагоди 90-річчя ХНТУСГ, в рамках програм академічного співробітництва з Професійним технічним коледжем провінції Шансі (КНР) пройшли відкриті лекції з програмування поведінки літаючих дронів для українських студентів. Куратор програми ст. викладач кафедри агрологістики і управління ланцюгами постачань кандидат економічних наук В.В. Даниленко.

     Лекції проводили Чжан Чже (директор компанії-дистриб’ютора безпілотних апаратів) і Чжунке Хаодіан (перекладач центру досліджень України в Китаї). Китайські партнери відзначили високий рівень технічної і програмної підготовки наших студентів. Завдяки проявленому інтересу до спілкування зі сторони студентів, вони сподіваються на розширення програми співробітництва у сфері надання освітніх послуг.

Програма міжнародного наукового і академічного співробітництва з навчальними закладами Китаю працює вже більше двох років і загалом розрахована на п’ять років. В ювілейний для університету рік співпраця отримала новий виток в розвитку, який сприятиме якісному втіленню запланованих освітніх проектів в майбутньому навчальному році.

 Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.