Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ЮВІЛЕЙНІ ВІТАННЯ Т.С. СКОБЛО

Колектив кафедри «Технологічні системи ремонтного виробництва імені О.І. Сідашенка» щиро вітає доктора технічних наук, професора, академіка інженерної академії України, лауреата Державної премії України, лауреата Премії Ради Міністрів СРСР СКОБЛО ТАМАРУ СЕМЕНІВНУ із значною ювілейною датою в її житті.

Ювілеї приходять і йдуть, а ювіляр продовжує свій життєвий шлях, зваливши на свої плечі тягар нажитих успіхів і невдач, радощів й неприємностей, переконань і розчарувань. У нашому колективі, Ви були, є і безсумнівно будете лідером, скоріше неформальним, але дуже дієвим і вагомим, що істотно впливає на кінцевий результат нашої з Вами співпраці.

Ваш життєвий і професійний досвід важко переоцінити: війна, важкі повоєнні роки, проблеми побутові, проблеми виробничі, проблеми, проблеми, проблеми … Але, слухаючи Ваші спогади і спостерігаючи за Вами зі сторони, розуміємо, що  Ви завжди знаходили життєву рівновагу, з головою занурюючись в улюблену справу – фундаментальну і прикладну науку.

У Вашому житті було багато наукових і виробничих нагород, але всі ми прекрасно розуміємо що заслуговуєте Ви набагато більшого. А головне — у Вас є незаперечний, загальновизнаний міжнародною науковою спільнотою, професійний авторитет і нескінченна вдячність десятків Ваших учнів, які за своєю якістю і кількістю могли б на всі 100% заповнити штат цілого інституту.

32 роки нашої спільної з Вами роботи на одній кафедрі промайнули як один день, мабуть тому, що, працюючи в чоловічому колективі, Ви ніколи не були «помітні» в сенсі конфліктності, примхливості і нездорової амбіційності. Більшість оточуючих Вас колег по-доброму заздрять Вашій працездатності, цілеспрямованості, професійній самодостатності та сталій відданості своїй улюбленій справі. Приділяючи багато часу науковим дослідженням, Ви, разом з тим, завжди щиро цікавитеся життєвими проблемами оточуючих Вас людей: співпереживаєте, радите, заспокоюєте.

Вашого життєвого оптимізму вистачає на увесь наш численний, кафедральний колектив! На корені відкидаючи всякий «офіціоз», який Ви терпіти не можете, від щирого серця бажаємо Вам бадьорості духу, життєвої рівноваги, впевненості в завтрашньому благополуччі і, так всім нам необхідного, здоров’я, здоров’я і ще раз здоров’я! Ви дуже потрібні нашому колективу оскільки дуже вміло, поволі мудро, «тримайте» його в щоденному виробничому тонусі!

З ЮВІЛЕЄМ ВАС, ШАНОВНА ТАМАРО СЕМЕНІВНО!

В.М. Романченко,

колектив кафедри «Технологічні    системи ремонтного виробництва

імені О.І. Сідашенка», 12 листопада 2020 року

 

ШАНОВНА ТАМАРО СЕМЕНІВНО!

ПРИЙМІТЬ НАШІ ТЕПЛІ ТА ЩИРІ ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ!

Вас знають і цінують, як надзвичайно талановитого вченого – практика, досвідченого і вмілого наукового керівника з величезним досвідом практичних і теоретичних знань. Висока оцінка і визнання Вашої плідної наукової та педагогічної діяльності в нашому університеті відображені в численних Державних нагородах, отриманих Вами та Вашими учнями.

Сьогодні треба зізнатися, що ми всі захоплюємося Вами, як творчою особистістю, педагогом з великої літери, який виховав цілу плеяду висококваліфікованих та успішних фахівців своєї справи.

Будучи одним з найяскравіших представників сучасної вітчизняної науки, Ви завжди залишаєтеся вірною своєму професійному обов’язку, представляючи собою приклад громадянськості, виняткової працьовитості та високої культури.

Бажаємо Вам радості, сил, натхнення, та благополуччя. Нехай притаманні Вам інтелігентність, порядність, професіоналізм та невичерпна життєва енергія приносять успіхи у педагогічній та науковій справі, якій Ви сповна віддаєте свої знання, сили, досвід і талант.

Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт.

Хай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають роки, сповнені корисних справ і земних радощів!

Хай Вам завжди посміхається доля,

Несуть тільки радість з собою роки,

Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,

Хай збудуться мрії, бажання й думки!

 З повагою, Сайчук О.В.,

Дирекція та трудовий колектив

Навчально-наукового інституту технічного сервісу  

                                                    12.11.2020 р.

 

З ЮВІЛЕЄМ !

Людина з великої літери, справжній професіонал, яка вражає душевною красою, високим інтелектом, витонченою порядністю та людяністю, непересічним талантом науковця, педагога і вихователя молоді… Ці слова ми адресуємо дуже поважній жінці, яка багато років працює в нашому Університеті – доктору технічних наук, професору, академіку інженерної академії України, лауреату Державної премії України, лауреату Премії Ради Міністрів СРСР Скобло Тамарі Семенівні.

Від щирого серця вітаємо Вас, шановна Тамара Семенівна, з цим ювілейним днем!

Не лише у цей день — а щодня Ви заслуговуєте найвеличніших, найніжніших слів і найкрасивіших квітів. Чарівна жінка, талановитий науковець, мудрий керівник, високопрофесійна, дипломатична, наполеглива, рішуча, турботлива — скільки ще можна нанизувати епітетів, які характеризують Ваш образ? Скільки хорошого вже Вами зроблено для науки, рідного Університету, кафедри, студентів, а скільки ще треба зробити! Ніхто не стає доброю людиною випадково!

Вдячні долі за подарунок – можливість спілкування з Вами! Завжди захоплюємось Вашою відданістю сім’ї, професійній діяльності, друзям; здатністю вселяти віру та любов до життя. Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі, студентів та оточуючих.

Керівництво ХНТУСГ, колеги, аспіранти та друзі щиро бажають Вам, шановна Тамара Семенівна, невичерпної енергії та оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку, справжнього людського щастя, достатку і благополуччя, нових плідних успіхів і звершень в науці !