Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Як стати Послом європейської молоді?

Сучасний світ пропонує досить багато можливостей для студентської молоді: стажування за кордоном, навчальні та ознайомчі поїздки до найвпливовіших інституцій ЄС, участь у міжнародних тренінгах, форумах та семінарах, волонтерські заходи або, навіть, можливість стати Послом європейської молоді. Саме останньою можливістю скористався студент другого курсу Навчально-наукового інституту технічного сервісу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Владислав Коваль.Як стати Послом європейської молоді?

Що це за ініціатива, які переваги вона надає студентам та студенткам нашого навчального закладу та як стати її учасником або учасницею?

Ініціатива «Посли європейської молоді» була заснована у 2016 у межах діяльності проекту EU NEIGHBOURS east. Серед її основних завдань: поглиблення співпраці та популяризація розвитку зв’язків між молоддю країн Східного Партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна) та Європейського Союзу (ЄС); створення умов для ідейного та культурного обміну між ними; сприяння особистісному та професійному розвитку молоді. Особливий акцент в Україні ініціатива робить на реалізації освітніх проектів та заходів, спрямованих на пояснення євроінтеграційних процесів, історії, структури та діяльності ЄС, відносин між Україною та ЄС, політики добросусідства ЄС, зокрема – Східного Партнерства.

Однією з найбільших переваг участі у цій ініціативі є можливість втілення у життя власних ідей. Основна вимога, яка ставиться до них – це відповідність цінностям організації. Відповідно, кожний студент та студентка може поділитися своєю пропозицією і ми разом знайдемо найкращий спосіб її реалізації. Також у межах співпраці із ініціативою можливе проведення окремих просвітницьких заходів для студентів та студенток закладу на теми, які їх найбільше цікавлять.

Якщо ви також хочете долучитися до ініціативи та стати Послом європейської молоді в Україні, тоді звертайтесь за детальнішою інформацією до Коваля Владислава, заступника голови студентського самоврядування ННІ ТС – kovalvlad0608@gmail.com

Є.І. Калінін
д.т.н., завідувач кафедри надійності, міцності та технічного сервісу машин імені В.Я. Аніловича ХНТУСГ.