Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відкриття сучасної навчально-наукової лабораторії “CASE IH Education”

Сучасна вища освіта сьогодні – це постійне оновлення матеріально-технічної бази, розширення співпраці з підприємствами, підвищення практичної підготовки та зміцнення зв’язків з виробництвом. Тому на базі кафедри «Трактори і автомобілі» Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ імені Петра Василенка 21 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття сучасної навчально-наукової лабораторії «CASE IH Education».

Перші слова для привітання висловив Голова Харківської обласної ради, заслужений працівник сільського господарства України, почесний громадянин міста Харкова – Чернов Сергій Іванович. Також свої вітання і побажання висловив Директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації – Нездюр Олександр Володимирович. Ректор ХНТУСГ імені Петра Василенка, кандидат технічних наук, доцент, академік Української національної академії наук екологічних технологій Нанка Олександр Володимирович, який побажав наснаги студентам в опануванні нових знань та підкреслив важливість цієї події. Директор ТОВ «Ukrfarming», офіційного дистриб’ютора «CASE IH» в Україні Куркацишвілі Олександр Георгійович наголосив про необхідність розвивати такі спільні проекти та підтримувати співпрацю. Директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту, доктор технічних наук, професор Власовець Віталій Михайлович виголосив слова вдячності за надане обладнання та запросив гостей, викладачів та студентів пройти до аудиторії.

Зустрів гостей завідувач кафедри «Трактори і автомобілі», доктор технічних наук, професор Лебедєв Анатолій Тихонович, який розповів про історію створення кафедри, про наукові досягнення та плани на майбутнє. Після перерізання червоної стрічки було підписано договір про співпрацю, який ознаменував початок нової глави в історії кафедри та університету в цілому.

Зовсім скоро студенти ХНТУСГ зможуть отримувати знання в цій лабораторії, проходити практику і стажування на базі ТОВ «Ukrfarming» та підвищувати рівень своєї майстерності щоб зайняти достойне місце на професійній ниві.