Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Навчально-практичні лекції для студентів та викладачів з вивчення особливостей будування та експлуатації сучасної техніки «John Deere»

У вівторок, 23 жовтня 2018 року, на базі навчально-наукового центру «John Deere Training Center», що діє на кафедрі «Трактори і автомобілі» Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ ім. П. Василенка розпочато цикл навчально-практичних лекцій для студентів технічного профілю та викладачів з вивчення особливостей будування та експлуатації сучасної техніки «John Deere».

Підчас першої лекції, яка була присвячена системам точного землеробства, представники ТОВ «АГРІСТАР» консультанти технічні по системам точного землеробства Ткаченко Є.В. та Федишин О.М. докладно розповіли історію розвитку AMS та можливості і принцип роботи мережі «Starfire».

Слухачі були зацікавлені наведеним матеріалом, як наслідок, ставили багато уточнюючих питань стосовно особливостей конструкції і експлуатації приймачів «Starfire», типів дисплеїв та їх можливостей, комплектації самохідної техніки «John Deere» компонентами для систем точного землеробства, систем автоматичного управління «Auto Trac».

Наступна лекція буде присвячена вивченню конструкції та особливостей експлуатації тракторів «John Deere» серії 8R Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та висловлюємо подяку керівництву ТОВ «АГРІСТАР».