Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Майстер-класи по сучасним технологіям ефективного обслуговування техніки

28 листопада 2018 року, відповідно до договорів про співпрацю, планів роботи та за підтримки директора ННІ механотроніки і систем менеджменту, професора Віталія Власовця, співробітники провідних світових компаній «MANN+HUMMEL» та «CASTROL» провели майстер-класи по сучасним технологіям ефективного обслуговування техніки для студентів технічних спеціальностей ННІ МСМ та викладачів профільних дисциплін.

Sales manager / HD filters Олегом Продеус проведено доповідь на тему: «Принципи роботи та технології які використовуються у сучасних фільтрах та фільтроелементах». Компанія «MANN+HUMMEL» є лідером виробництва фільтрів у світі та за 78 років існування налічує 16000 окремих продуктів.
Technical Adviser Михайлом Музика проведено доповідь на тему: «Характеристики сучасних мастильних матеріалів та технічних рідин». Численні продукти компанії розроблені в тісній співпраці з такими автовиробниками, як Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Skoda, Tata і Volkswagen рекомендовані для їх нових двигунів.

Відповідно стандартів підготовки бакалаврів спеціальностей 208 Агроінженерія та 274 Автомобільний транспорт студенти повинні мати знання та вміння з технічного обслуговування техніки. Ефективне обслуговування гарантує роботоздатність та безвідмовність роботи техніки на протязі її строку експлуатації. До основних операцій регламентів технічного обслуговування тракторів, автомобілів та комбайнів є перевірка/заміна: повітряних, салонних, масляних та паливних фільтрів; моторної, гідравлічної, трансмісійної оливи, гальмівної та охолоджуючої рідин. Саме цим ключовим питанням обслуговування присвячені були майстер-класи.
За узгодженим планом намічені наступні заходи на 2019 р.: онлайн курси з отриманням сертифікатів, декілька майстер-класів, екскурсії викладачів та студентів на виробничі бази компаній, спільна розробка наочних навчально-методичних матеріалів. Успішні студенти мають змогу отримати практичні знання, що підтверджені сертифікатами компаній. Це збільшить їх можливості кращого працевлаштування.

Відповідальний: професор кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова Сергій Харченко.