Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

День механіка очима ННІ МСМ

День механіка очима ННІ МСМ

20 вересня 2018 року на базі навчального центру ХНТУСГ за активної участі Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації, ДУ НМЦ «Агроосвіта» МОН України було проведено щорічне професійне свято «День механіка-2018» та науково-практичний семінар для інженерів господарств та фермерів з ефективної експлуатації сучасної сільськогосподарської техніки в умовах Східного регіону України «Оптимальні техніко-технологічні рішення в рослинництві».
Директор Навчально-наукового інституту механотроніки та систем менеджменту Власовець Віталій Михайлович привітав всіх присутніх зі святом та зазначив, що сучасний університет – є перш за все гарантом створення передумов ефективного поєднання теоретичних знань, практичних навичок і нових технологій. Такий механізм дає можливість перейти на якісно новий рівень освіти у співпраці з нашими партнерами.

День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ

Відкрив офіційну частину заходу словами привітання заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління виробництва сільськогосподарської продукції Панфілов Костянтин Віталійович. Він зазначив, що свято проводиться вже не перший рік, а про рівень підготовки в університеті свідчить той факт, що з двадцяти трьох керівників господарств Харківського району половина – випускники ХНТУСГ. З привітальним словом виступив ректор ХНТУСГ Нанка Олександр Володимирович. Він підкреслив важливість проведення заходів такого роду з залученням найсучаснішої сільськогосподарської техніки для підвищення якості підготовки інженерів-механіків. Володимир Іванович Шевченко, головний спеціаліст ДУ НМЦ «Агроосвіта» МОН України підкреслив важливість практичної підготовки майбутніх фахівців та побажав успіхів учасникам змагань. Генеральними спонсорами свята виступили ТОВ “МАНН+ХУММЕЛЬ” та ТОВ “Castrol”.
Традиційно участь у проходженні конкурсів приймали студенти провідних університетів, коледжів, технікумів та ліцеїв аграрно-технічного напрямку Східного регіону України: «Кращий з теорії інженерних рішень», «Кращий фахівець із виконання оранки», «Кращий фахівець із виконання обробітку міжрядь», «Кращий налагоджувач», «Кращий водій», «Кращий фахівець з конструкції техніки», «Кращий діагност (WIX Filters, Castrol)», «Кращий технік», «Кращий еколог» та «Кращий агроном». Модератором заходу виступив заступник директора ННІ МСМ Сировицький Кирило Геннадійович.

День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ

Розширення зв’язків та плідна співпраця між агробізнесом і ННІ МСМ при проведенні свята «День механіка – 2018» підкреслює важливість професійної підготовки для молоді, підприємств та суспільства, допомагає молодим фахівцям стати кращими в обраній ними професії. Студенти мали чудову можливість познайомитись з сучасною технікою виробництва John Deere, CASE IH, Väderstad у рамках проведеного науково-практичного семінару з ефективної експлуатації сучасної сільськогосподарської техніки. І не тільки познайомитись, але й побачити її роботу на майстер-класах з демопоказами техніки. Техніку було представлено нашими партнерами – компаніями ТОВ «Агрістар» та ТОВ «Укрфармінг».

День механіка очима ННІ МСМДень механіка очима ННІ МСМ
День механіка очима ННІ МСМДень механіка очима ННІ МСМ

Гості заходу та студенти мали змогу оцінити на тест-драйві міцність та вишуканість нових кросоверів Renault міжнародного автомобільного холдингу «Соллі Плюс»: оснащення преміум-класу Renault KOLEOS, безпечність та практичність нового Renault KADJAR та комфортність й ергономічність нового Renault DUSTER. Випробування проводились не тільки в умовах польових доріг, але й в суворих фермерських обставинах – ораному полі. Машини показали себе надійними партнерами навіть в таких умовах!

День механіка очима ННІ МСМДень механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ

Виступ художної самодіяльності та смачна каша, як завжди, були на висоті!

День механіка очима ННІ МСМДень механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ

Під час проведення професійного свята наші партнери – компанії WIX filtersCastrolSigma презентували свою продукцію та провели інструктажі з її правильного використання. Висловлюємо слова вдячності всім компаніям-партнерам за надані техніку, матеріали для проведення конкурсів та призи для переможців!

День механіка очима ННІ МСМДень механіка очима ННІ МСМ День механіка очима ННІ МСМ

Урочисте нагородження переможців конкурсів проходило під бурхливі оплески. Вручали дипломи та призи представник ДУ НМЦ «Агроосвіта» Володимир Іванович Шевченко та директор ННІ МСМ Віталій Михайлович Власовець. День механіка очима ННІ МСМ