Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Новини та оголошення

Підвищення кваліфікації в режимі он лайн

З 01 по 09 квітня 2021 року на базі Інституту післядипломної освіти  в режимі он лайн пройшли курси підвищення кваліфікації за програмою: «Методи визначення показників якості зернових, зернобобових та олійних культур».

Серед слухачів курсів були фахівці  підприємств галузі хлібопродуктів з різних куточків України, а саме:

Філія «Конотопський елеватор» ТОВ «АГРО-ПОЛІС» (Сумська область);

 • ТОВ «ГЛУХІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Сумська область);
 • ТОВ «МОРСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ПОРТ НІКА-ТЕРА» (Миколаївська область);
 • Філія АТ “ДПЗКУ “Савинський елеватор” (Харківська область);
 • АТ «ДПЗКУ» філія АТ «ДПЗКУ» «Хлібна база № 83» (Чернігівська область);
 • ПСП «ЧЕРВОНИЙ МАЯК» (Чернігівська область);

Активну участь  у проведенні занять для слухачів ІПО взяли: директор інституту післядипломної освіти А.К. Автухов та доцент кафедри технологій переробних і харчових виробництв І.М. Фоміна.

Заняття проходили в режимі он лайн – зустрічей через сервіс Google Meet. Під час проведення навчання частину матеріалу курсів підвищення кваліфікації було розміщено у вільному доступі на платформі дистанційного навчання Moodle.

Матеріал було підготовлено з посиланнями на діючі ДСТУ, ГОСТ, EN ISO з питань методів визначення показників якості зернових, зернобобових та олійних культур та питань ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на елеваторах, зернових складах та зернопереробних підприємствах.

Слухачі курсів мали можливість подивитись корисні відеоматеріали (навчальні відео) про роботу сучасного обладнання для аналізу зерна та продуктів його переробки, методики проведення аналізу зернових культур та інше.

По завершенню навчання підсумковий контроль було організовано через сервіс Google Meet, слухачі пройшли тестування, за результатами якого всі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Новини та оголошення Новини та оголошення Новини та оголошення

 

Підвищення кваліфікації фахівців галузі хлібопродуктів України.

Згідно наказів ректору університету № 29/1-04/05  та № 29/1-04/15  для фахівців ДП «Хлібна База № 73», ТОВ «АПК «НОВААГРО», ТОВ «ДВОРІЧАНСЬКЕ-АГРО» в інституті післядипломної освіти були проведені короткострокові курси підвищення кваліфікації за програмою: «Методи визначення показників якості зернових, зернобобових та олійних культур».

Активну участь  у проведенні занять для слухачів ІПО активну участь взяли: директор інституту післядипломної освіти А.К. Автухов, завідувач кафедри технологій переробних і харчових виробництв Т.В. Гавриш та доцент кафедри Фоміна І.М.

Заняття проходили в режимі он-лайн – зустрічей через сервіс Google Meet, крім того частина матеріалу опрацьовувалася слухачами самостійно, що виявилося їм до вподоби, оскільки це дає можливість самостійно організувати час та тривалість навчання.

Під час проведення курсів розглядались питання:

 • Загальні обов’язкові показники якості зерна.
 • Методи визначення показників якості зернових та зернобобових культур.
 • Методи визначення показників якості олійних культур.
 • Актуальні питання правового забезпечення кількісно-якісного обліку зерна та продуктів його переробки на зернових складах та зернопереробних підприємствах.

По закінченню навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Новини та оголошення Новини та оголошення

О.В. Дуброва, методист ІПО.

Сучасні інноваційні технології освіти дорослих

 На початку лютого 2021 року в Інституті післядипломної освіти для викладачів ВСП «Вовчанський фаховий коледж Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка» було проведено в режимі онлайн конференцію з підвищення кваліфікації за програмою «Сучасні інноваційні технології освіти дорослих».  Захід пройшов за підтримки кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін. Зокрема, вктивну участь в підготовці і проведенні семінару взяла  д.п.н., професор кафедри ЮНЕСКО І.О. Данченко.

Підчас проведення семінару були розглянути наступні теми:

 • концептуальні положення, основні ознаки традиційних та інноваційних технологій освіти дорослої людини;

       – сучасні інноваційні технології освіти дорослої людини. Дистанційні технології навчання;

– методологічні засади впровадження сучасних інноваційних технологій освіти дорослої людини з використанням дистанційних технології навчання;

       – організаційно-методичне забезпечення процесу сучасних інноваційних технологій освіти дорослої людини з використанням дистанційних технології навчання.

По закінченню семінару викладачі коледжу отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Новини та оголошенняНовини та оголошення

Курси підвищення кваліфікації за програмою «Інноваційні технології викладання дисциплін професійної спрямованості у навчальних закладах фахової передвищої освіти» у ХНТУСГ

З 11 по 18 листопада 2020 р. на базі Інституту післядипломної освіти  в режимі онлайн пройшли курси підвищення кваліфікації за програмою «Інноваційні технології викладання дисциплін професійної спрямованості у навчальних закладах фахової передвищої освіти».

Активну участь у роботі курсів прийняли д.п.н., професор кафедри ЮНЕСКО «Філософії людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін Данченко Ірина Олексівна та д.т.н., директор ІПО Автухов Анатолій Кузьмич.

Підчас проведення курсів розглядались питання: «Теоретичні засади впровадження інноваційних технологій викладання дисциплін професійної спрямованості в освітній процес закладів фахової передвищої освіти»

«Методологічні та методичні засади впровадження інноваційних технологій викладання дисциплін професійної спрямованості в освітній процес закладів фахової передвищої освіти»;

В роботі курсів прийняли участь педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти з усіх куточків України, а саме: ВСП «Старобільського фахового коледжу Луганського національного аграрного університету» (Луганська обл.); Красноградського аграно-технічного коледжу ім. Ф.Я. Тимошенка; Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В.І. Вернадського; професійно-технічного училища № 48 м. Новомосковська (Дніпропетровська область); Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну (м. Київ); Ковельського фахового медичного коледжу Волинської обласної ради (Волинська обл.); ДНЗ «Львівське ВПХУ» (Львівська обл.).

По завершенню навчання учасники курсів висловили слова щирої подяки викладачам за отриману інформацію і організацію проведення занять.

Слухач курсів Сторожук Надія Богданівна, викладач спецпредметів ДНЗ «Львівське ВПХУ» (Львівська обл.) висловилася так: –  «Заняття проведено дуже цікаво, я отримала море задоволення, приведено на прикладах багато інформації, яку можна спокійно використовувати на своїх заняттях, незважаючи на те, що слухачами курсів є викладачі за різними напрямками».

По закінченню курсів підвищення кваліфікації усі викладачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Новини та оголошення Новини та оголошення

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ – ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ ВИКЛАДАЧА

В рамках договору про співпрацю між ХНТУСГ та ХНАУ  ім. В.В. Докучаєва 28.10.2020 р.  на кафедрі обліку і аудиту відбулась робоча зустріч директора ІПО Автухова А.К., завідувачки  кафедрою обліку і аудиту Маренич Т.Г. з представниками ХНАУ  ім. В.В. Докучаєва професором  Беденковою М.І. і доцентом Рагуліною І.І.

Метою зустрічі було обговорення питань підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників споріднених кафедр ХНТУСГ та ХНАУ.

Зустріч була цікавою та змістовною, проходила у форматі дискусії та обговорення головних завдань підвищення кваліфікації ‒ набуття досвіду формування змісту навчання з урахуванням його цільового спрямування,  досвіду практичної роботи та професійної діяльності, в умовах швидких соціальних змін суспільства.

Під час зустрічі були визначені напрямки підвищення кваліфікації за дисциплінами: аудит, податковий контроль, внутрішній аудит, фінансовий облік, бухгалтерський аудит та підписані індивідуальні плани підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників.

Зустріч, що відбулася буде сприяти подальшому обміну досвідом між викладачами ХНТУСГ та ХНАУ, для підвищення ефективності та результативності навчання та вдосконалення методики викладання матеріалу з дисциплін професійної спрямованості.

Новини та оголошення Новини та оголошення Новини та оголошення Новини та оголошення Новини та оголошення Новини та оголошення Новини та оголошення Новини та оголошення

Методист ІПО Дуброва О.В.

РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ

5 жовтня в актовій залі головного корпусу ХНТУСГ відбулась робоча зустріч директора інституту післядипломної освіти з директорами навчальних інститутів, деканом факультету та завідувачами кафедр університету з питань підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

Під час зустрічі розглядались наступні питання:

 • періодичність проходження підвищення кваліфікації педагогічними та науково-педагогічними працівниками університету;
 • форми і види підвищення кваліфікації;
 • особливості визначення форми, виду, напряму та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації;
 • вимоги щодо обсягу підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти;
 • вимоги щодо планування підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічними працівників;
 • порядок і послідовність визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників;
 • обмеження щодо підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти;
 • стан виконання плану підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників університету.

Звертаючись до присутніх   Автухов А.К. звернув увагу на обов’язкове виконання положень постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» при плануванні та проходженні підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників структурних підрозділів університету.

Новини та оголошення Новини та оголошення Новини та оголошення

Методист ІПО Дуброва О.В.

ІТ БЕЗ МЕЖ ТА КОРДОНІВ

За підтримки директора ІПО д.т.н., доцента Автухова Анатолія Кузьмича, в.о. директора ННІ ЕКТ к.т.н., доцента Жили Віктора Івановича та завідувача кафедри автоматизації та комп’ютерно – інтегрованих технологій, д.т.н., доцента Тимчука Сергія Олександровича 18 вересня 2020 року відбулась зустріч студентів першого курсу, що навчаються за спеціальностями 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” та 123 “Комп’ютерна інженерія” з провідними фахівцями компанії DataArt.

Міжнародна компанія DataArt є провідним розробником програмного забезпечення для підприємств різних галузей господарювання як в Україні так і за її межами. Компанія має більше 20 років досвіду роботи на ринку ІТ, сильні команди інженерів з різних країн, глибокі знання в різних областях бізнесу і готовність вкладати сили в професійний розвиток і освіту.

Провідний фахівець компанії Ольга Бублий (Delivery Manager ) надала детальну інформацію щодо особливостей ринку ІТ технологій, шляхів отримання першого робочого місця випускниками вищіх навчальних закладів, корпоративних кар’єрних можливостей для студентів, що навчаються за спеціальностями 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” та 123 “Комп’ютерна інженерія”. Під час виступу Ольга Бублий робила наголос на те, що випускники університетів вільно конкуруютьза місце на ринку праці з іншими його учасниками і отримують робочі місця за своїми професійними компетентностями, а отже знаннями, вміннями, навичками.

Ця зустріч була цікавою і корисною як студентам, так і  викладачам.

Після зустрічі зі студентами завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно – інтегрованих технологій Тимчука С.А., директора ІПО Автухова А.К. і Бублий О.А. обговорили  і намітили подальші шляхи співпраці ХНТУСГ з компанією DataArt.

Методист Інституту післядипломної освіти Дуброва Олена Валеріївна

Новини та оголошення Новини та оголошення Новини та оголошення

БЕРЕЗЕНЬ 2020 р.

ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ

З 24 лютого по 4 березня 2020 року в інституті післядипломної освіти проходили короткострокові курси підвищення кваліфікації техніків-лаборантів на тему «Методи визначення показників якості зернових, зернобобових та олійних культур».

У роботі курсів взяли  участь спеціалісти ТОВ «БОРОВА-АГРО» (Харківська область), ТОВ «КРАСНОПАВЛІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Харківська область), СФГ «ОБЕРІГ» (Донецька область), ТОВ «ВАСІЛКО» (Полтавська область), ТОВ «ГЛУХІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Сумська область), ПСП «ЧЕРВОНИЙ МАЯК» (Чернігівська область).

Слухачі відвідали лабораторії Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН,  де прослухали лекції Олега Юрійовича Леонова  – доктора сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника інституту.

Активну участь у роботі курсів брали: директор ІПО  А.К.Автухов, заступник директора ІПО  В.М.Малишев, доцент кафедри технологій переробних і харчових виробництв І.М.Фоміна.

По завершенню навчання слухачі успішно здали іспит та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Новини та оголошенняНовини та оголошення

ЛЮТИЙ 2019 р.

Перевірка знань з охорони праці пройдена успішно!

Інститут післядипломної освіти спільно з кафедрою обладнання та інжинірингу переробних і харчових виробництв на прохання Товариства з обмеженою відповідальністю «Зоря» В.Бурлуцького району Харківської області було організовано і проведено навчання фахівців за програмою «Апаратних оброблення зерна» у кількості 24 осіб.

Заняття проводили:

 • Автухов А.К. «Вирішення складних виробничих питань. Взаємодія структурних підрозділів»;
 • Малишев В.М. «Охорона праці та організація управління трудовою дисципліною».
 • Знайдюк В.Г. «Способи сушки зерна, устрій та експлуатація зерносушарок».
 • Лук’янов І.М. «Транспортне обладнання підприємств галузі хлібопродуктів».
 • Харченко С.О. «Зерноочищувальні машини та їх експлуатація».

Водночас викладачі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка ознайомились із роботою сучасних зерносушарок, що встановлені на підприємстві.

Новини та оголошенняНовини та оголошення

22 лютого комісією головного управління «Держпраці» у Харківській області 11 керівників та інженерно-технічних працівників підприємства, а також співробітники і керівництво ХНТУСГ успішно пройшли перевірку знань з питань чинного законодавства України про охорону праці, організації роботи з охорони праці, вибухонебезпеки виробництва і вибухозахисту, пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці, профілактики професійних отруєнь і захворювань, надання першої медичної допомоги.

У складі комісії були:

 • провідний інженер з охорони праці, голова комісії профспілкової організації з питань охорони праці Винокуров М.О.;
 • голова первинної профспілкової організації – Кісь В. М.
 • заступник директора ННІ післядипломної освіти Малишев В.М.;

Головою комісії був – заступник начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Кабиш Вячеслав Олександрович.

Новини та оголошення

БЕРЕЗЕНЬ 2019р.

Підвищення кваліфікації фахівців галузі хлібопродуктів України!

З 18 березня по 26 березня 2019 року в інституті післядипломної освіти Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за підтримки кафедри технологій переробних і харчових виробництв ННІ ПХВ проходили короткострокові підвищення кваліфікації техніків-технологів на тему «Методи визначення показників якості зернових, зернобобових та олійних культур».

У проведенні занять для слухачів ІПО активну участь взяли: директор ІПО А.К. Автухов, заступник директора ІПО В.М. Малишев, завідувач кафедри технологій переробних і харчових виробництв Т.В. Гавриш та доцент кафедри Фоміна І.М.

Новини та оголошення

Оскільки програма курсів підвищення кваліфікації передбачає ознайомлення з найновітнішим сучасним обладнанням підприємств галузі хлібопродуктів, для слухачів також були проведені виїзні заняття на підприємства по зберіганню, заготівлі  та переробці зерна, зокрема Новопокровський КХП (зернова лабораторія). Це дозволило слухачам курсів підвищити рівень своєї професійної компетентності, вдосконалити практичні навики в роботі та можливість безпосередньо обмінятися досвідом.

26 березня на заключному занятті були підведені підсумки навчання, розглянуті актуальні питання професійної діяльності фахівців підприємств галузі хлібопродуктів, після чого слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Новини та оголошення

БЕРЕЗЕНЬ 2019р.

Підвищення кваліфікації в режимі online

З 21 лютого по 13 березня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України проходили підвищення кваліфікації в режимі on-line науково-педагогічні працівники Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

У роботі курсів взяли участь викладачі ННІ БМ, ННІ ЕКТ, ННІ ТС, ННІ МСМ та факультету ТСЛ.

Новини та оголошення

По закінченню курсів підвищення кваліфікації усі викладачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації викладачам кафедри «Технологічні системи ремонтного виробництва».

Новини та оголошення

БЕРЕЗЕНЬ 2019р.

Підвищення кваліфікації спеціалістів енергетичних компаній.

25 березня на базі інституту післядипломної освіти за підтримки навчально-наукового  інституту енергетики і комп’ютерних технологій Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка розпочато курси підвищення кваліфікації фахівців енергетичних компаній за програмою диспетчери РЕМ.

Програма підвищення кваліфікації спеціалістів енергетичних компаній призначена для ознайомлення з останніми досягненнями в галузі, сучасними методами організації експлуатації електрообладнання, вимогами нормативних документів щодо організації безпечної експлуатації електроустановок. Передбачає розширення профілю знань та вмінь для кращого виконання функціональних обов’язків фахівців, сприятиме підвищенню ефективності застосування енергообладнання, забезпеченню надійності, зниженню енерговитрат, підвищенню культури виробництва, а знання Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів та пожежної безпеки, правил охорони праці та охорони навколишнього середовища забезпечить захист працівників в умовах специфіки виробництва.

Новини та оголошення

БЕРЕЗЕНЬ 2019р.

Чергова атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 301 від 26 квітня 2017 року «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» з весни 2018 року інститут післядипломної освіти Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка активно працює в цьому напрямку. Так, за цей період було видано близько 300 посвідчень про вільне володіння державною мовою.

Сьогодні, 20 березня, під керівництвом директора інституту післядипломної освіти – Автухова Анатолія Кузьмича, атестаційна комісія ХНТУСГ у складі: голови Моісєєвої Наталії Іванівни та членів комісії: Бабай Людмили Володимирівни та Кравченко Наталі Олександрівни провела чергову атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

ЧЕРВЕНЬ 2019 р.

Підвищення кваліфікації керівників, заступників керівників виробничо-технологічних лабораторій.

У термін з 4 по 7 червня 2019 року на базі інституту ІПО ХНТУСГ за участю кафедри обладнання та інжинірингу переробних та харчових виробництв працювали курси підвищення кваліфікації керівників, заступників керівників виробничо-технологічних лабораторій (ВТЛ).

У роботі курсів взяли участь фахівці підприємств галузі хлібопродуктів України:

– ТОВ «КРАСНОГРАДСЬКИЙ МЛИН» (Харківська обл.)

– ТОВ «Агрофірма «Пісчанська»  (Харківська обл.)

– ТОВ «Беспалівське ХПП» (Харківська обл.)

– ТОВ  «Богодухівське хлібоприймальне підприємство» (Харківська обл.)

– ТОВ  «КРАСНОПАВЛІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» ( Харківська обл.)

– ТОВ «Куп’янськ – Агро» (Харківська обл.)

– ТОВ «АПК «НОВААГРО» (м. Харків)

– Філія ПАТ «ДПЗКУ «Сахновщинський елеватор» (Харківська обл.)

– ДП «Хлібна база № 73» ДАРУ (Дніпропетровська  обл.)

– ТОВ «ГРІНСТОУН ПРОТЕЇН» (Кіровоградська обл.)

– ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ»  (Чернігівська обл.)

– ТОВ «АГРО КУЛЬТ» (Миколаївська  обл.)

Активну участь у роботі курсів взяли: д.т.н., директор ІПО Автухов А.К., заступник директора ІПО Малишев В.М., д.т.н., професор кафедри технологій переробних і харчових виробництв Шаніна О.М., начальник відділу контролю Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області.

Для проведення лекцій на тему: «Основи харчової безпеки, що базуються на принципах НАССР та FSMA. Нововведення у сфері державного нагляду та контролю у сфері господарської діяльності» з м. Києва було запрошено  начальника випробувальної лабораторії ДП «Державний центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції» Лапай Н.І.

По закінченню курсів слухачі отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Новини та оголошення

ЧЕРВЕНЬ 2019 р.

Курси підвищення кваліфікації апаратників обробки зерна.

Наприкінці травня на базі інституту ІПО за участю кафедри обладнання та інжинірингу переробних та харчових виробництв пройшли курси підвищення кваліфікації  апаратників обробки зерна за темою: «Способи сушки зерна, нові конструкції зерносушарок, зерноочищувальних машин, транспортного обладнання».

У роботі курсів прийняли участь фахівці підприємств галузі хлібопродуктів України: філія «Бахмацький елеватор» ТОВ «Агродмитрівське»(Чернігівська область), ТОВ «Агропроінвест 08»(Запорізька область), філія «СТЕПОВИЙ ЕЛЕВАТОР” ТОВ «АТ КАРГІЛЛ» (Дніпропетровська область),   ТОВ «Білозаводський елеватор» (м. Харків).

Активну участь у роботі курсів взяли: директор ІПО Автухов А.К., заступник директора ІПО Малишев В.М.,  професор кафедри обладнання та інжинірингу переробних та харчових виробництв Гурський П.В., а також  доцент кафедри фізики і теоретичної механіки Знайдюк В.Г. По закінченню курсів слухачі отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Новини та оголошення

ЛИСТОПАД 2019 р.

Підвищення кваліфікації АТ «Харківобленерго» з ділової української мови в інституті післядипломної освіти ХНТУСГ

Відповідно договору між АТ «Харківобленерго» та ХНТУСГ  інститутом післядипломної освіти за участю кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін було проведено навчання оперативного та оперативно-виробничого персоналу АТ «Харківобленерго» за програмою підвищення кваліфікації з ділової української мови. За період з 10.09.2019 р. по21.11.2019 р. в університеті пройшли навчання 162 фахівців енергетичних підприємств з м. Харкова і  районів Харківської області.

У зв’язку із прийняттям Закону України  «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особливу увагу було приділено основним положенням цього документа, також були обговорені питання ділового спілкування, української термінології у професійному спілкуванні та основні правила сучасного українського правопису.

По завершенню навчання слухачі вдосконалили набуті та отримали нові знання у межах професійної діяльності, а також отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Новини та оголошення

ТРАВЕНЬ 2018р.

Фахівці енергетичних компаній України підвищували кваліфікацію на базі ХНТУСГ

В навчально-науковому інституті післядипломної освіти з 14.05.2018 р. по 25.05.2018р. за участю інституту енергетики і комп’ютерних технологій підвищували кваліфікацію фахівці енергетичних компаній України за програмами: «Диспетчери РЕМ» і «Спеціалісти з експлуатації та ремонту повітряних ліній».

Активну участь у роботі курсів підвищення кваліфікації прийняли: директор ННІ ПО Автухов А.К., директор ННІ ЕКТ Мороз О.М., завідувач кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Мірошник О.О., професор Черемісін М.М., доцент Трунова І.М., доцент Савченко О.А.,  доцент Єгоров О.Б. та старший викладач Пазій В.Г.

Новини та оголошення

ЛИСТОПАД 2018р.

Робоча зустріч з працівниками Малинівських закладів

16 листопада у Малинівському ліцеї № 1 відбулась робоча зустріч з працівниками Малинівської селищної ради і педагогічними колективами ліцеїв № 1 та № 2.

У зустрічі взяли участь директор інституту післядипломної освіти Автухов А.К. Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка та його заступник Малишев В.М.

Під  час зустрічі були підведені підсумки по навчанню з охорони праці, проведена лекція з надання першої медичної допомоги. Працівники селищної ради та ліцеїв були проінформовані про напрямки підготовки фахівців у ХНТУСГ.

Новини та оголошення