Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Сковородинівка

Студенти, які 2016 року вступили до нашого університету на навчання за освітніми програмами «Обладнання лісового комплексу» та «Деревооброблювальні технології» відвідали Національний історичний ландшафтний парк ім. Г.С. Сковороди.

Під час екскурсії в літературно-меморіальний музей (який знаходиться в садибі, де проживав всесвітньо відомий філософ) та огляду ландшафтного парку, який був одним з його найулюбленіших місць, ми багато дізнались про життєвий і науковий шлях Григорія Савовича Сковороди. Потім викладачі та студенти долучились до робіт з благоустрою території Музею.

На підтримку давніх зв’язків нашого університету з Національним музеєм Г.С. Сковороди, студентами була виготовлена та презентована трибуна для одного з залів Музею, де відбуваються наукові конференції та просвітницькі заходи.

Тим часом на вогнищі вже був зварений куліш, за яким студенти та викладачі жваво та емоційно обмінювалися враженнями і обговорювали плани подальшої співпраці з Музеєм.

Загальну зацікавленість викликало звернення керівництва Національного ландшафтного парку до кафедри деревооброблювальних технологій і системотехніки лісового комплексу з пропозицією розробити проект реконструкції літньої альтанки на воді, яку було знищено під час Другої світової війни.