Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Екскурсія до «Fozzy Group»

У рамках плідної співпраці факультету ТСЛ ХНТУСГ із ТОВ «Сільпо-Фуд», що входить до групи компаній «Fozzy Group» та практичного вивчення деяких аспектів транспортно-складської логістики, 15 травня викладачі та студенти кафедри транспортних технологій і логістики відвідали супермаркет «Сільпо», що знаходиться у ТРЦ «Французський бульвар».

Довідка. «Fozzy Group» – одна з найбільших торгово-промислових груп України, один з чільних українських ритейлерів з понад 500 торговельними точками на всій території країни. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси групи компаній охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський та ресторанний бізнеси.

«Fozzy Group» впроваджує сучасні рішення в усіх напрямах діяльності. В групі компаній функціонує власна система контролю якості, яка забезпечує дотримання стандартів зберігання, транспортування і продажу товарів.
Висловлюємо подяку за дуже цікаву презентацію торгівельної зали, складу та логістики магазину в цілому, керуючому магазином Самишкіну Сергію Миколайовичу, заступниці керуючого Катасоновій Олесі та менеджерам з персоналу – Крайній Ірині та Біляєвій Інні.

Екскурсія до «Fozzy Group»