Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Стипендія Кабінету Міністрів України 2019

Стипендія Кабінету Міністрів України 2019

   Вітаємо Величко Ігоря, студента 6 курсу, з призначенням йому стипендії Кабінету Міністрів України!

   Починаючи з першого курсу Ігор займається науковою роботою. Він брав участь в олімпіаді з вищої математики у 2014 та 2015 рр., де отримав диплом за І місце; у Всеукраїнській студентській олімпіаді з електротехніки у 2015, 2016 рр. (НТУ «ХПІ»); у ІІ турі ІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Електромонтажник–2016», де посів ІІІ місце; у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Електромеханіка» для спеціальності «Електричні машини та апарати», отримав ІІ місце; у ІІ турі студентських наукових робіт за напрямом «Електромеханіка» для спеціальності «Електричні машини та апарати», де посів ІІІ місце (КНУ імені Михайла Остроградського); у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки (Львівський Національний аграрний університет), де він входив до складу команди ННІ ЕКТ і яка посіла II місце.

   За результатами наукових досліджень Ігор брав участь і публікувався у Віснику “Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК України” . та у збірниках студентських наукових конференцій: публікація у збірнику матеріалів ХIІ-го міжнародного форуму молоді «Молодежь и сельскохозяйственная техника в XXI веке», (м. Харків, квітень 2015); публікація у збірнику матеріалів науково-практичної студентської конференції «Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК» (м. Харків, квітень 2016); публікація у збірнику матеріалів ХIІІ-го міжнародного форуму молоді «Молодежь и сельскохозяйственная техника в XXIвеке», (м. Харків, квітень 2017); публікація у збірнику матеріалів ІV Всеукраїнської науково-технічної Інтернет-конференції студентів та магістрантів за підсумками наукових досліджень 2016 року «Проблеми механізації та електрифікації технологічних процесів» (м. Мелітополь, квітень, 2017); публікація у збірнику матеріалів ХІV-го міжнародного форуму молоді «Молодежь и сельскохозяйственная техника в XXI веке», (м. Харків, квітень 2018); публікація у збірнику матеріалів науково-практичної студентської конференції «Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК» (м. Харків, квітень 2018). Має нагороди за кращу доповідь на конференціях.

   За роки навчання в університеті Величко Ігор зарекомендував себе старанним, наполегливим, здібним студентом, підтвердженням чого є відмінні успіхи у навчанні. Він користується авторитетом серед однокурсників, по відношенню до яких завжди виявляє взаєморозуміння, доброзичливість, стриманість. Відповідально і сумлінно виконує доручення викладачів та куратора.