Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ІМЕННІ СТИПЕНДІАТИ 2020

 Щиро вітаємо стипендіатів Верховної Ради України і бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та в громадському житті університету!

Наказом Міністра освіти і науки України студентам закладів вищої освіти були призначені стипендії Верховної Ради України на 2020-2021 навчальний рік. Серед них є двоє студентів ННІ ЕКТ– Білий Анатолій студент ЕН17-1б гр (41-Е) та Яковенко Андрій студент ЕН17-1б гр (41-Е).

           ІМЕННІ СТИПЕНДІАТИ 2020

БІЛИЙ АНАТОЛІЙ БОРИСОВИЧ

українець, 2000 року народження

     Білий Анатолій Борисович поступив у 2017 році на І курс навчання до Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка в навчально-науковій інститут енергетики та комп’ютерних технологій на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка » після закінчення Корюківської ЗОШ I-III ступенів №1 Чернігівської області. Завдяки своїй на полегливості та старанності в навчанні Білий А.Б. закінчив ІІІ курс на «відмінно».

     Білий А. Б. бере активну участь у роботі студентського наукового товариства на кафедрі електропостачання та енергетичного  менеджменту, науковий керівник доктор технічних наук професор Мірошник  О.О. Результати роботи оприлюднював на міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, зокрема в 2020 році в ІІ-му турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського виборов І місце з роботою «Комп’ютерне моделювання режимів роботи вітроелектричної станції засобами MatlabSimulink»; у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у Дніпровському державному технічному університеті (м. Дніпродзержинськ) виборов ІІ місце; у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в Маріуполі «Приазовський державний технічний університет» отримав диплом за ІІІ місце; у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в Криворізькому національному університеті отримав диплом за ІІ місце ( науковий керівник д.т.н., проф. Мірошник О. О.).

    Білий А. Б. активний учасник студентського життя університету та інституту, зокрема, неодноразово брав участь в університетському конкурсі  “Дебют першокурсника”. На першому курсі посів 1 місце з жиму гантелей, а також 2 місце у перетягуванні канату. На другому курсі посів два перших місця із віджимання штанги та гирь, а також друге місце із перетягування канату.

    З 2019 року призначений старостою ЕН 17- 1б групи. З обов’язками старости справляється добре, користується заслуженим авторитетом серед студентів та викладачів. Зауважень та доган по роботі не має.

    Білий А. Б. під час навчання виявив  себе як відповідальний, наполегливий, дисциплінований і сумлінний студент. Серед особистих якостей слід відмітити: працелюбність, ввічливість, комунікабельність. Користується повагою серед однокурсників та викладачів.

ІМЕННІ СТИПЕНДІАТИ 2020

ЯКОВЕНКО АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

українець, 2000 року народження

    Яковенко Андрій Віталійович поступив у 2017 році на І курс навчання до Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка в навчально-науковий інститут енергетики та комп’ютерних технологій на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» після закінчення Куп’янської  ЗОШ I-III ступеня №1 Харківської області. Навчається на «відмінно», бере активну участь у роботі студентського наукового товариства, зокрема в роботі конференції «Модернізації, ресурсозбереження, енергоефективності в промисловості» яка є невід’ємною частиною професійної виставки PromENERGY 2019;  16 жовтня цього ж року на традиційній загально університетській виставці “Барви осені” презентував оригінальну розробку автоматизованого освітлювального приладу. 30 травня 2020 року під час участі в ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського виборов ІІІ місце з роботою «Побудова комбінованих систем електропостачання на базі біоенергетичного комплексу» (Науковий керівник к.т.н., доц. Дудніков С. М.).

    Яковенко А.В. активний учасник суспільного життя університету та інституту: виконує обов’язки заступника голови  земляцтва Куп’янського району впродовж 2-х років., брав участь у підготовці  та проведенні заходів до Дня Перемоги з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у другій світовій війні. Неодноразово допомагав у підготовці та проведенні університетських та інститутських заходів. Навчаючись на другому курсі отримав 1 місце в турнірі з шашок на Кубок профспілкового комітету ХНТУСГ. На третьому курсі отримав 2 місце на університетському турнірі з шашок.

   Яковенко А.В під час навчання проявив  себе як відповідальний, наполегливий, дисциплінований і сумлінний студент. Серед особистих якостей слід відмітити: працелюбність, ввічливість, комунікабельність. Користується повагою серед однокурсників та викладачів.