Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

І БАКАЛАВРИ, І МАГІСТРИ

Пройдено ще один важливий етап цьогорічної вступної кампанії. 11 вересня 2020 року завершилось зарахування на бюджет до магістратури вступників, які подавали заяви на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр». Як повідомив заступник відповідального секретаря Приймальної комісії ХНТУСГ Андрій Міленін, загалом за державним замовленням до магістратури на денну форму навчання вже зараховано 208 осіб, в т.ч. 30 осіб, які навчатимуться за освітньо-науковими програмами. Також, за попередніми даними, в ХНТУСГ зараховано 168 осіб майбутніх магістрантів, які навчатимуться за контрактом і 190 заочників.
Як повідомив А.Міленін, найбільшою популярністю серед цьогорічних вступників на магістратуру користуються спеціальності 20-ї галузі знань (Аграрні науки і продовольство), зокрема: 204 – Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 205 – Лісове господарство та 208 – Агроінженерія. Це пов’язано ще і з тим, що цього року для вступників на ці спеціальності було відмінено обов’язкове складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови. Але не виключено, що з наступного року цей іспит стане обов’язковим для всіх вступників. Отож, радимо їм звернути увагу на вивчення іноземної мови, яка знадобиться не лише під час вступу до університету, а й у житті.
Ще одна цікава тенденція цьогорічної вступної кампанії: багато осіб, які вступають до ХНТУСГ на магістратуру, вже мають вищу освіту. Але тепер бажають отримати в університету другу фахову вищу освіту, яка потрібна їм для успішної роботи, кар’єри чи бізнесу. ХНТУСГ надає таку можливість і радить майбутнім вступникам вже зараз готуватися до майбутньої вступної кампанії.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.