Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ПРО НАС ПИШУТЬ

Газета “Вісті Балаклійщини” розмістила профорієнтаційну статтю про Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П. Василенка, яку підготували викладачі  кафедри Оптимізації технологічних систем ім. Т.П. Євсюкова  ННІ МСМ М. П. Артьомов, О. А. Романашенко, О. Д. Калюжний та К. Г. Сировацький.

На кафедрі ОТС ім. Т.П. Євсюкова створено і працює земляцтво студентів Балаклійського району, а співробітники кафедри постійно підтримують зв’язок із школами Балаклійщини та керівництвом району. Одним з багатьох напрямків  профорієнтаційної роботи є інформування майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків про новини життя університету через засоби масової інформації. Завдяки співпраці з районною газетою на її сторінках неодноразово публікувались матеріали із роз’ясненнями щодо новацій в організації освітнього процесу, умов підготовки до вступу до нашого університету. Цього разу публікація в газеті «Вісті Балаклійщини» показала можливості для отримання достойної освіти в ХНТУСГ та нагадала  прізвища тих вихідців з Балаклійщини, які вже скористалися такою можливістю.

Як повідомило керівництво кафедри ОТС ім. Т.П. Євсюкова, наразі в нашому університеті  навчається 46 студентів, які освоюють престижні спеціальності й гідно несуть звання «балаклійця».

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.

ПРО НАС ПИШУТЬ