Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

HALLOWEEN PHOTO BATTLE В ХНТУСГ

Студентський парламент ХНТУСГ разом з головами студентських рад ННІ та факультету запропонували всім студентам взяти участь у щорічному Halloween photo battle. Цей конкурс тривав з 27.10 по 1.11.2020 року. Для участі потрібно  було зробити фото, яке б відповідало одній із номінацій:

  • дивовижна атмосфера;
  • вишуканий стиль;
  • неповторний грим.

Також були передбачені подарунки від спонсорів (квест-кімнати «Ізоляція» та «EHOT coffee»). Було надіслано велику кількість конкурсних робіт. Обирали переможців самі студенти ХНТУСГ шляхом голосування на сторінці університету в Instagram.

Ми хочемо привітати всіх переможців, а саме:

  • номінація «Дивовижна атмосфера» – І місце посіла студентка факультету ТСЛ – Іванова М.І.; ІІ місце посіла студентка ННІ БМ – Сидоренко Є.С.
  • номінація «Вишуканий стиль» – І місце посіла студентка ННІ ЕКТ – Хлапоніна А.С.; ІІ місце посіла студентка ННІ МСМ – Гвоздарьова К.А.
  • номінація «Неповторний грим» – І місце посіла студентка ННІ ПХВ – Антонова А.Є.; ІІ місце посіли студенти ННІ ЕКТ – Лозова С.О. і Максименко О.С.

Сподіваємося, що наступний подібний конкурс також приверне до себе багато уваги. Не дивлячись на те, що зараз ми навчаємось дистанційно, сидячи у себе вдома, треба долучатись до активного та веселого студентського життя ХНТУСГ!

Бережіть себе та своїх близьких і будьте всі здорові!

З повагою, Студентський парламент ХНТУСГ

HALLOWEEN PHOTO BATTLE В ХНТУСГ