Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Гранти для студентів від програми Scholarship

Соціальна програма Scholarship пропонує гранти для студентів Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Мета нашої соціальної програми полягає в заохоченні і стимулюванні здібних українських студентів, розвиток і підвищення рівня фінансової грамотності та підприємливості серед нашої молоді. Також ми намагаємося довести, що знання здатні приносити прибуток задовго до отримання диплома.

Наразі відкрито 8 номінацій:

27 000 грн. –  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

35 000 грн. –  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@sweetcv.com)

18 000 грн. –  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

30 000 грн. –  https://nadzor.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadzor.ua)

30 000 грн. –  https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: seo.olanko@gmail.com)

20 000 грн. –  https://perevozka24.com/Ukraina/news/scholarship-dlya-studentov-iz-ukrainy-ot-servisa-perevozka-24-UA (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@perevozka.com)

32 000 грн. –  https://cis.ua/sotsialnaya-programma-scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@cis.ua)

44 000 грн. –  https://englishprime.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@englishprime.ua)

Участь повністю безкоштовна. Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Лілія Ярмоленко,

куратор соціальних і благодійних проектів програми Scholarship.