Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ХНТУСГ вручено диплом за участь в виставці “Освіта Харківщини”

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка взяв участь у ХVІІ міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта Харківщини та навчання за кордоном – 2021», яка нещодавно проходила в саду Т. Г. Шевченка  за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Мета виставки – допомогти молоді  визначитися з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті, зробити свідомий вибір, а також представити здобутки науково-педагогічних колективів, видавництв та досвід використання інформаційних технологій.

Загалом, у виставці взяли участь майже 30 закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти. Одночасно біля  виставки відбувся Ярмарок вакансій «Dream Job».

ХНТУСГ представили на освітянській виставці інноваційні освітянські розробки науковців та студентів ХНТУСГ, діючі моделі техніки та передові технології, які використовує університет, та по закінчені заходу “Освіта Харківщини” вручено диплом за участь в 17 – тій спеціалізованій виставці освітніх закладів випускників.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.