Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Долаючи всі «перешкоди»…

На наших інформаційних ресурсах ми вже неодноразово розповідали про спортивні досягнення та перемоги студентів ХНТУСГ. Одним з яскравих представників масового спортивного руху університету є студент 2-курсу навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту   Костянтин Пишняк, з яким нас познайомила директор ННІ БМ Світлана Заїка. «Костянтин є справжньою гордістю нашого  інституту, оскільки демонструє гарні досягнення не лише у навчанні, а й у спорті, – розповідає Світлана Олександрівна. –  Він займається як традиційним, так і гірським   бігом і вже має чимало спортивних досягнень в легкій атлетиці, що надихає й інших студентів  нашого інституту…»

Костянтин  розповідає, що спортом він почав займатися  ще з 3-го класу школи (спочатку це був футбол), а з 8 класу серйозно займається легкою атлетикою, зокрема, бігом на середні і довгі дистанції, а також гірським бігом. У 2012 році на чемпіонаті України він  здобув свою першу вагому перемогу, посівши  друге місце. Крім того, брав участь  у міжнародних стартах, а також виступав на чемпіонатах Європи і світу. Особливо запам’яталися Костянтину змагання з гірського бігу, які минулого року проходили в Польщі. Тоді  протягом години спортсменам довелося долати доволі складну бігову трасу, яка пролягала по піщаній і кам’янистій місцевості. Попри всі перепони, на цих змаганнях наш студент  посів перше (!) місце, встановивши рекорд змагань і кілька рекордів траси…

Наразі Костянтин Пишняк готується до марафонського пробігу, який 22 березня ц.р. відбудеться в Одесі (планує пробігти півмарафонську дистанцію – 21 км), а після цього планує взяти участь у відбірковому чемпіонаті України з гірського бігу та потрапити на чемпіонат Європи, що пройде в Португалії. Звичайно, як і кожен серйозний спортсмен, він виношує мрію про успішну участь в чемпіонаті світу і планує вже цього року поїхати до Іспанії, щоб «взяти» там  чемпіонське золото.   Для досягнення своєї мрії Костянтин активно готується і щоденні тренування за будь-якої погоди для нього вже стали нормою життя. При цьому хлопець  дисципліновано відвідує лекції і семінарські заняття,  щоб бути першим не лише у спорті, а й у навчанні.

Відділ  медіакомунікацій ХНТУСГ