Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

До Всесвітнього Дня ґрунтів 2020 (World Soil Day)

3 грудня 2020 року Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» проводитиме Міжнародний круглий стіл, присвячений Всесвітньому Дню Ґрунту 2020 (World Soil Day), що відзначатиметься  5 грудня.

Всесвітній День ґрунту (WSD) є  традиційним щорічним заходом Організації Об’єднаних Націй, що проводиться з метою привернення  уваги до важливості  ґрунтів і сприяння сталому використанню ґрунтових ресурсів.  Цьогорічна кампанія буде проходити під гаслом «Підтримуйте ґрунт живим, захищайте біорізноманіття ґрунту» і закликатиме нас зосередити увагу на організмах у  ґрунті — від крихітних бактерій до рухливих багатоніжок та слизових дощових черв’яків, за участі яких відбуваються процеси, необхідні для життя на Землі.

Питання збереження ґрунтів розглядатимуться і під час круглого столу, що проходитиме в  режимі онлайн.

Захід зареєстровано на Інтерактивній глобальній карті подій ФАО, присвячених Всесвітньому Дню Ґрунту 2020.

Програму заходу буде згодом розміщено на сайті: issar.com.ua

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у цьому заході: Запрошення на захід

Початок заходу о 10.00 годині. Круглий стіл буде проходити на платформі ZOOM. Для участі у заході та отримання ідентифікатора конференції, коду доступу, необхідно направити дані учасника згідно з реєстраційною карткою (завантажити реєстраційну картку) на е-mail: inna.parasochka2@gmail.com

Контактна особа:

Інна Парасочка

Телефони: +38(050) 045 89 93

+38(096) 59 60 554

E-mail: inna.parasochka2@gmail.com

До Всесвітнього Дня ґрунтів 2020 (World Soil Day)