З 1 серпня 2020 року в Україні офіційно розпочнеться вступна кампанія, під час якої випускники загальноосвітніх шкіл та коледжів зможуть відкрити свої електронні кабінети і в онлайн-формі подати документи для вступу до того чи іншого (або навіть до кількох) закладів вищої освіти. Проте деякі вступники вже зробили свій вибір і лише чекають офіційного початку вступної кампанії. Серед них і випускники Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В.І. Вернадського, які вже стали молодшими спеціалістами, але вирішили продовжити своє навчання в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені П.Василенка. Сьогодні разом із зав. відділом коледжу Євгенієм Валентиновичем Ровним вони завітали до Приймальної комісії ХНТУСГ щоб ознайомитися з умовами вступу до університету та специфікою складання фахових вступних іспитів.
Знайомимося ближче. Сергій Тіщенко – мешканець Мерефи, планує здобути освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», і продовжити своє навчання в ННІ енергетики та комп’ютерних технологій ХНТУСГ. А от його колега Микола Полунін, з Чугуєвського району, обрав для себе спеціальність 133 «Галузеве машинобудування» і планує навчатися в ННІ технічного сервісу. Такий же вибір зробили ще двоє їхніх однокурсників, які приїхали до університету, щоб отримати консультацію щодо майбутнього вступу.
Якщо хлопці успішно складуть фахові вступні іспити і подадуть всі необхідні документи (в чому ми не сумніваємося), вони будуть зараховані на 3-й курс університету і продовжуватимуть тут навчання. Почуваються вони впевнено і говорять, що це їхній свідомий вибір, тому змінювати його вже не будуть.
Такий же вибір зробила і Анна Кісь, яка цього року закінчила Харківський фаховий коледж харчової промисловості ХНТУСГ за спеціальністю 181 «Харчові технології» і планує в університеті здобувати вищу освіту за своїм фахом. До нашого університету вона приїхала з мамою аж із Коломака і теж — щоб отримати консультації щодо майбутнього вступу.
Звичайно, члени Приймальної комісії ХНТУСГ нададуть майбутнім вступникам всі необхідні консультації і допомогу, але складати фахові вступні іспити кожному з них доведеться самостійно. Тому в них ще є час щоб підготуватися до цих іспитів і при їх складанні отримати позитивні результати. До речі, це стосується й інших вступників, які вирішили вступати до ХНТУСГ на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст». Тому настійливо радимо їм ознайомитися з Програмами фахових вступних іспитів, які затверджені головою Приймальної комісії О.В. Нанкою та головами фахових атестаційних комісій ХНТУСГ.
Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.