Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

До 90-річчя наукової бібліотеки ХНТУСГ

30 жовтня 2020 року в Науковій бібліотеці ХНТУСГ відбулась  ІІ-а ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ЯК ДРАЙВЕР ЗМІН ТА ІННОВАЦІЙ В ОСВІТІ», присвячена  90-річчю від дня заснування  книгозбірні. Захід пройшов  у змішаному форматі:  співробітники бібліотеки із виконанням вимог карантину брали участь у форматі офлайн, а гостями конференції стали  62 учасники з міст Харкова, Києва, Сум та Львова, які взяли участь у роботі конференції дистанційно.

З вітальним словом до учасників  конференції звернувся  проректор з наукової роботи ХНТУСГ В.І. Мельник.  На конференції було представлено історію становлення і розвитку  Наукової бібліотека ХНТУСГ: від традиційних – до нових ролей бібліотекарів, озвучені нові форми роботи з користувачами, зокрема, з таким потужним  інструментом змістовного оновлення спілкування як фасилітація,  розглянуто ком’юніті-аспекти респектабельної бібліотеки, презентовано видання, підготовлені до ювілею – «Дисертації, наявні у фонді Наукової бібліотеки ХНТУСГ (1959-2020 рр.)  та « ХНТУСГ на шпальтах мас-медіа» і новий проєкт  «Історія наукової бібліотеки в особах». Також були виявлені і озвучені  драйвові компоненти діяльності бібліотек-учасниць конференції за матеріалами доповідей ННСГБ НААН України, НТБ НТУ ім. К. Жуковського «ХАІ», НБ ХНПУ ім. Г.Сковороди, НБ ХДУХТ, НБ НФаУ, бібліотеки ХГПА та НБ ЛНАУ, заявлених до оприлюднення на ІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції.

Наприкінці конференції було підведено підсумки  флешмобу “Університет читаючий” з нагородженням переможця, якою стала завідувачка кафедри маркетингу та медіа комунікацій, професорка О.В. Мандич.

ДО РЕЧІ. Ювілей бібліотеки – чудовий привід для огляду пройденого шляху, підведення підсумків і визначення перспектив. Про це у своїй доповіді “Сходинки історії Наукової бібліотека ХНТУСГ: від традиційних – до нових ролей бібліотекарів” розповіла директорка бібліотеки Ніколаєнко Наталія Миколаївна. З родзинками історичного розвитку, які були охарактеризовані доповідачкою можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/ugPeYiA

Дирекція Наукової бібліотеки ХНТУСГ.

До 90-річчя наукової бібліотеки ХНТУСГ До 90-річчя наукової бібліотеки ХНТУСГ 

До 90-річчя наукової бібліотеки ХНТУСГ