Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Дмитру Івановичу Мазоренку – 80!

Сьогодні виповнюється  80 років відомому вченому в галузі механізації сільського господарства, Заслуженому працівникові освіти України, дійсному член-кореспонденту НААН України, члену Міжнародної академії наук вищої школи Дмитру Івановичу Мазоренку.

Щиро вітаємо Дмитра Івановича з цією знаменною датою і бажаємо йому міцного здоров’я та бадьорості,  родинного затишку і тепла, довгих років життя на радість рідним і друзям.

Без перебільшення можемо сказати, що Дмитро Іванович Мазоренко є славою і гордістю Харківського національного технічного університету сільського господарства імені П. Василенка, адже присвятив йому понад 50 років свого життя. За переліком почесних звань і нагород – його багаторічна і невтомна праця на благо розвитку рідного університету та аграрної науки і освіти України, щира відданість своєму професійному покликанню.

Хочемо нагадати, що Д.І. Мазоренко є випускником  Харківського інституту механізації та електрифікації сільського господарства (ХІМЕСГ), який він закінчив у 1965 р. з відзнакою. Залишившись  працювати в рідному інституті, пройшов багаторічний шлях від студента до ректора цього навчального закладу, який він очолював  у 1996–2012 роках.

Д. І. Мазоренко  є автором понад 300 наукових праць, серед яких 23 монографії, 54 авторських свідоцтва, патенти на винаходи, 29 підручників та навчальних посібників. Його ім’я добре відоме  в науковому світі  й  цілком справедливо занесене до Енциклопедії Сучасної України. І в тому, що сьогодні Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка є одним з кращих аграрних закладів вищої освіти в Україні, безперечно, є і його велика заслуга як науковця, як ректора, і як Громадянина.

Шановний Дмитре Івановичу!

Дякуємо Вам за самовіддану працю і  активну життєву позицію, якими Ви надихаєте нас на роботу. Безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість і простоту. Нехай Господь береже Вас і дарує многії та благії літа!

Ректорат, профспілковий комітет ХНТУСГ,

друзі і колеги