Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ДЯКУЮ РІДНІЙ ALMA MATER!

 Це зізнання Михайла Сивенка, одного  з кращих студентів Навчально-наукового інституту енергетики та комп’ютерних технологій.  Нещодавно Михайло успішно захистив свою магістерську роботу за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» і був рекомендований до аспірантури. Таку рекомендацію він отримав тому, що з відзнакою закінчив  наш університет та протягом навчання  на високому рівні демонстрував нахили  до  наукової роботи, які підкріплювались конкретними досягненнями.

Нещодавно Михайло став переможцем Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», що проходив на базі Кременчуцького національного  університету імені Михайла Остроградського, і отримав диплом I ступеня. Михайло був єдиним серед учасників конкурсу, хто представив і захистив свою роботу англійською мовою.

Але цінність його наукової роботи не лише в цьому. На членів поважного журі справила гарне враження тема дослідження  студента ХНТУСГ: «Development of a ready solution for a full household automated systems for the commercial accounting of electricity» (Розробка готового рішення для повноцінних побутових автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії).  Безсумнівна актуальність і новизна наукової роботи, яку виконав Михайло Сивенко під науковим керівництвом завідувача кафедрою електропостачання та енергетичного менеджменту ХНТУСГ, професора, доктора технічних наук   О.О. Мірошника.

 Радує і те, що здібного хлопця вже помітили на одному з провідних підприємств України, яке займається розробкою систем автоматизованого контролю і комерційного обліку електроенергії та потужності «АСКОЕ-Сфера» і запропонували цікаву роботу. Нема сумніву, що випускник ХНТУСГ зможе на практиці  застосувати набуті в університеті знання.

 М. Сивенко знає,  що Україна має величезний потенціал і перспективи для розвитку сонячної енергетики і вже зараз демонструє у цій сфері непогані показники. А це значить, що найближчим часом зростатиме й попит на фахівців, які зможуть виробляти, монтувати і  обслуговувати сонячні електростанції. Невипадково,  в ХНТУСГ ім. П. Василенка підготовці таких фахівців приділяють велику увагу. Хочеться вірити, що незабаром до цієї важливої справи долучиться й Михайло Сивенко. Наразі він щиро дякує своїм наставникам та Alma mater в цілому за високоякісну  путівку в життя, яку одержав разом із дипломом.  

Віктор Козоріз,

 відділ медіакомунікацій ХНТУСГ

ДЯКУЮ РІДНІЙ ALMA MATER!ДЯКУЮ РІДНІЙ ALMA MATER!ДЯКУЮ РІДНІЙ ALMA MATER!