Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Дистанційний конкурс та дистанційні призи від кафедри обліку та аудиту

В ситуації, коли карантин робить дистанційну форму навчання безальтернативною, постає питання щодо пошуку додаткової мотивації студентів, запровадження креативних методів навчання, які б заохочували до освоєння матеріалів навчальних дисциплін.

Досвід викладання на кафедрі обліку та аудиту свідчить, що одним з найбільш дієвих методів навчання є ділова гра, в основі якої лежить змагання. Проводячи такі змагання, кафедра завжди намагається підійти креативно до мотивації студентів, і, поряд з врахуванням результатів в поточній успішності студентів, запропонувати цікаві та корисні призи.

Студентам 3 курсу ННІ бізнесу та менеджменту в рамках закріплення знань першого модулю з дисципліни «Бухгалтерський облік» було запропоновано змагання, сутність якого полягала в проходженні квесту з пошуку в мережі Інтернет актуальної нормативно-правової інформації з бухгалтерського обліку та оподаткування, а також в роботі з бухгалтерськими документами. Перемагав той, хто перший на електронну пошту конкурсу надсилав правильно виконане завдання. Організовували конкурс та перевіряли завдання викладачі кафедри обліку та аудиту: завідувач кафедри – Маренич Тетяна Григорівна, професор – Рижикова Наталія Іванівна та доценти Руденко Сергій Валентинович, Накісько Олександр Вікторович та Бірченко Наталія Олександрівна.

Переможцями змагання стали студенти ННІ бізнесу та менеджменту – Лихопуд Олександр та Третяк Анна.

Давні друзі та випускники кафедри підтримали ідею щодо таких заходів та сформували невеличкий призовий фонд. Лихопуд Олександр, який зараз перебуває за межами міста на карантині, отримав USB-флеш-накопичувач, що наразі прямує до нього поштою з доставкою додому. Третяк Анна отримала смачний подарунок – піцу, яку також доставили безпосередньо в руки. Це було особливо важливо, адже кафедра обліку та аудиту постійно працює не тільки над навчанням студентів, а і над їх вихованням, зокрема розумінням карантинних заходів.

Дякуємо студентам за участь та бажаємо міцного здоров’я. Ми впевнені, що відповідальне дотримання правил карантину дасть нам змогу досить швидко повернутися до наших традиційних конкурсів з розіграшом білетів на музичні концерти.

 

ННІ БМ, кафедра обліку та аудиту.