Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Дистанційне навчання: бар’єри подолані!!!

Відповідно до наказу ректора ХНТУСГ «Про запровадження часткової дистанційної роботи на період карантину» від 17.03.2020 викладачі разом зі студентами продовжують працювати дистанційно і дотримуватися карантинних заходів.

На сьогоднішній день дана форма навчання успішно функціонує, викладачі кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту разом зі студентами через систему Moodle, Viber, електронну пошту, а також, спілкуючись по телефону, продовжують навчальний процес.

В такому ж режимі викладачі готують студентів до участі в міжнародних і всеукраїнських інтернет-конференціях. Нагадуємо, що 24 квітня відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Управління розвитком соціально-економічних систем», присвяченої 90-річчю ХНТУСГ ім. Петра Василенка. Також продовжуємо готувати студентів до участі в другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальностей «Менеджмент інноваційної діяльності», «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування».

Що стосується студентів-випускників, то наукові керівники продовжують консультування студентів при написанні кваліфікаційних робіт.

Бажаємо всім здоров’я і плідної співпраці під час карантину.

Ю. М. Сагачко, к.е.н., доцент кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту