Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Клас Case IH Education

У співпраці із лідером світового тракторобудування фірмою Case IH та офіційним дилером Case IH в Україні – компанією ТОВ «Ukrfarming» відкрито сучасну навчально-наукову лабораторію «CASE IH Education».

Лабораторія «CASE IH Education» дозволяє здобувачам вищої освіти познайомитись з конструкцією, умовами експлуатації та специфікою технічного обслуговування сучасної техніки. Отримати необхідні знання з використання інтелектуального управляння технікою у системах точного землеробства. Матеріальна база лабораторії постійно оновлюється елементами конструкції, що передаються фірмою-партнером.

На базі класу «CASE IH Education» проводяться навчальні заняття для здобувачів вищої освіти за спеціальностями:

  • 208 Агроінженерія;
  • 274 Автомобільний транспорт;
  • 201 Агрономія;
  • 101 Екологія;
  • 133 Галузеве машинобудування.

 У рамках співпраці з ТОВ «Ukrfarming» проводяться тренінги та семінари фахівцями компанії. Вони розповідають здобувачам освіти про особливості роботи в компанії, вагомість інноваційного підходу, який в ній культивується та направлений на постійне вдосконалення технологій для підвищення ефективності та прибутковості агробізнесу.

Студенти, що отримали базові знання в цій лабораторії, проходять практику і стажування на базі ТОВ «Ukrfarming» та підвищують рівень своєї майстерності щоб зайняти достойне місце на професійній ниві.

У рамках семінару у шоу-рум компанії ТОВ «Ukrfarming» здобувачі на стендовому обладнанні можуть ознайомитись з принципами роботи систем автоматичного водіння і подивитись, як працює підрулювання без участі оператора.