Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Кабінет дипломного та курсового проектування (комп’ютерний клас)

З кабінетом дипломного та курсового проектування здобувачі вищої освіти знайомляться на початку вивчення спеціальних дисциплін з конструкції вузлів автомобілів та тракторів. Матеріальна база представлена демонстраційними стендами: кривошипно-шатунного механізму автотракторних ДВЗ; газорозподільного механізму автотракторних ДВЗ; системи охолодження автотракторних ДВЗ; системи мащення автотракторних ДВЗ; системи живлення автотракторних ДВЗ; системи запалювання бензинових і газових двигунів; джерел електричної енергії автомобілів та тракторів; споживачів електричної енергії автомобілів та тракторів; рульового керування тракторів і автомобілів; карданних передач та ведучих мостів тракторів і автомобілів; зчеплення та КПП тракторів і автомобілів; ходової частини тракторів і автомобілів; гальмівних елементів тракторів і автомобілів.

Вивчення конструкції поєднує демонстрацію вузлів та механізмів на стендах та за допомогою мультимедійного обладнання (відео, фото, 3D схеми).

На базі класу проводяться навчальні заняття для здобувачів вищої освіти за спеціальностями:

208 Агроінженерія;

274 Автомобільний транспорт.

Комп’ютерний клас використовується для дипломного та курсового проектування. Здобувачі вищої освіти мають вільний доступ до мультимедійного обладнання, комп’ютерів, презентацій, електронних підручників, посібників, джерел інформації в мережі Інтернет, програмних розробок кафедри та програмного забезпечення (система Pro/ENGINEER).