Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Валкоутворювач органічних добрив з активним дозуючим вікном при внесенні добрив коли вага куп більш 6 тон

Валкоутворювач органічних добрив включає в себе: подільник 1, формуючий щит 2 на якому закріплені гальмівні щитки 3; запобіжний щит 4, що утримується розтяжками 5 і стійкою 6; раму, що спирається на опорне 8 і опорне привідне колесо 9, на з якому розташовано активний дозуючий пристрій 10 до складу якого входить з вертикальний диск 11, лопатки 12 і додатковий щит 13.

Валкоутворювач органічних добрив з активним дозуючим вікном при внесенні добрив коли вага куп більш 6 тон

Трактор, з навішеним валкоутворювачем, який переміщається по полю, захоплює або ділить купи добрив (в залежності від їх маси) і штовхає перед собою. Добрива переміщаючись по дільнику 1 поступають на формуючий щит 2, де верхній шар добрив затримується гальмівними щитками 3 а ніжній шар рівномірно надходить до активного дозуючого пристрою 10, де захоплюються лопатями 12, розташованими на вертикальному диску 11. Активний робочий орган отримує привід від опорного колеса 9. Щоб добрива не потрапляли під опорно-приводний колесо 9 і за межі валкоутворювач на стійці 6 і розтяжках 5 встановлений запобіжний щит 4. Додатковий щит 13 переміщує добрива до поздовжньої осі трактора.

 Авторські свідоцтва № 1531883; 1817972

Автори розробки: к.т.н Макєєв Н.З., к.т.н. Анікєєв О.І., к.т.н Зайцев А.С. ст. викл. Романашенко О.А., ст.викл. Красноруцький О.М.