Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Кураторство

За викладачами кафедри «Мехатроніки та деталей машин» закріплено кураторство студентами інституту Механотроніки і систем менеджменту по спеціальності 208 – «Агроінженерія», а саме:

  • 22М та 42М – Богданович С.А.
  • 23М та 45М – Галич І.В.
  • 41М – Рідний Р.В.
  • 43М – Лук’яненко О.В.
  • 44М – Никифоров А.О.

Групи які курирують викладачі кафедри мають високі академічні показники успішності. Постійно здійснюється поточний контроль успішності та відвідання занять студентами протягом семестру.

Викладачами проводяться організаційні години на заплановані та актуальні теми, проводяться профілактичні бесіди на котрих студенти мають можливість отримати відповіді на питання що їх цікавить стосовно університету.

Студенти груп приймають активну участь у науковому та громадському житті інституту та університету, відвідують разом зі своїми кураторами різноманітні виставки та заходи університету та міста Харкова, приймають участь конференціях та олімпіадах. Значна увага приділяється участі студентів групи у наукових, культурно-масових і спортивних заходах, таких як свято «День механіка», Молодіжна науково-практична конференція «Молодь і технічний прогрес в АПК», Молодіжний форум Харкова, Зльоти студентських лідерів АПК

Проводиться контроль соціально-побутових відносин студентів в гуртожитку для вирішення виникаючих питань.

Загалом викладачі кафедри займають активну позицію у вихованні студентської молоді, і студенти можуть бути впевненими що їх куратори завжди прийдуть на допомогу у разі необхідності.