Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

В університеті завжди особливу увагу ректорат приділяє фізичному вихованню студентів, завідувачем та викладачами кафедри фізичного виховання та спорту створені всі умови для студентів щодо занять в спортивних секціях .

Результатом роботи по пропаганді здорового образу життя серед молоді є спортивні досягнення студентів у 2019 р.:

У вересні 2019 року відбулося відкриття XXII Спартакіади ХНТУСГ ім. Петра Василенка серед студентів ННІ та факультету. Було проведено змагання з футболу «Першокурсник» – I місце – ННІ БМ,   II – ННІ МСМ,  III – ННІ факультет ТСЛ.  У листопаді пройшли змагання з настільного тенісу, шахів та шашок серед хлопців і дівчат:  н/т – (хлопці) – I місце – ННІ ТС, II- факультет ТСЛ, III – ННІ ПХВ: (дівчата)  I місце – ТС, II – факультет ТСЛ , III – ННІ ЕКТ., шахи – I місце – МСМ, II – ННІ ТС, III – ННІ ПХВ, шашки – I місце – МСМ, II – ЕКТ , III – ННІ ПХВ.

У жовтні студенти університету прийняли участь у 72-х традиційних  змаганнях «Біг патрулів».

28 листопада 2019 року викладачами кафедри фізичної культури та спорту та Олімпійським комітетом було проведено щорічний Всеукраїнський Олімпійський урок для студентів 1 та 2 курсів. На Олімпійський урок були запрошені почесні гості. За значний внесок  у розвиток Олімпійського руху в Україні та на Харківщині Національний Олімпійський комітет нагородив почесними грамотами та подарунками викладачів та студентів університету.

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Протягом року студенти університету приймали активну участь у міжнародних та Всеукраїнських змаганнях за видами спорту:

Новіков Семен, Майстер спорту міжнародного класу  України, студент 51 ПЗ гр. ННІ ПХВ став двократним чемпіоном світу з греко-римської боротьби. ( Будапешт, Угорщина – 01-03. 11 2019 року). Зараз Семен готується до Олімпійських ігор.

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Караченко Демід, студент 21 ПЗ гр. ННІ ПХВ – Майстер спорту України з вільної боротьби –  Чемпіонат Європи серед юніорів з вільної боротьби – III місце (2019 рік Понтеведра, Испания), чемпіонат Європи з сумо – 2019 –  I місце (Естонія). Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів 2019р.  – II місце, чемпіон України з вільної боротьби серед дорослих 2019 року.

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

На чемпіонаті України з греко-римської боротьби студенти нашого університету вибороли три золотих одну срібну  та одну бронзову нагороди:

  • Вишнивецький Михайло – I місце , студент ННІ МСМ 15ЕК гр.
  • Коваленко Владислав – II місце студент ННІ МСМ 25ЕК гр.
  • Шадт Давид -I місце , студент ННІ ЕКТ 31Е гр.
  • Конєв Руслан – I місце , студент ННІ ПХВ 21ПЗ гр.
  • Ухатюк Микита – III місце , студент ННІ МСМ 24П гр.

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

25-29 листопада студенти університету прийняли участь у міжнародному турнірі з греко-римської боротьби у Швеції «Кубок Швеції»:

  • Шадт Давид- МС України, студент 31 гр. ННІ ЕКТ – II місце
  • Коваленко Владислав – МС України, студент 25 ЕК гр. ННІ МСМ – VI місце,
  • Конєв Руслан – МС України, студент 21 ПЗ гр. ННІ ПХВ –  VI місце.

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях