Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Історична довідка

У 1973 році при факультеті «Механізація сільського господарства» Харківського інституту механізації та електрифікації сільського господарства була cтворена кафедра «Охорона праці».

Першим завідувачем кафедри став Гряник Григорій Миколайович, доцент, кандидат технічних наук, з 1988 року – професор.

Науково-педагогічна діяльність професора Гряника Г.М. знайшла своє відображення у багатьох навчальних і методичних виданнях. Під його керівництвом була організована науково-дослідна лабораторія СУО (Система управління  охороною праці).

Склад кафедри «Охорона праці» 1989 року

Історична довідка

З 1990 року завідувачем кафедри призначено доцента, кандидата технічних наук Скобло Юрія Семеновича. У 1992 році до кафедри «Охорона праці» була приєднана кафедра «Цивільна оборона» в результаті чого відбулась реорганізація кафедри зі зміною назви на «Безпека життєдіяльності».

Склад кафедри «Безпека життєдіяльності» у 2000 році

Історична довідка

З 2000-2001 навчального року на кафедрі було відкрито спеціалізацію по підготовці фахівців з охорони праці. З вересня 2004 року кафедру очолює доцент, кандидат технічних наук Кірієнко Микола Максимович.

Склад кафедри «Безпека життєдіяльності» у 2010 році

Історична довідка

У 2016 році на кафедрі «Безпека життєдіяльності» було відкрито спеціальність «Право» і кафедра змінила назву на «Безпека життєдіяльності та право».

Склад кафедри «Безпека життєдіяльності та право» 2020 року

Історична довідка