Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Лекція «Запобігання домашньому насильству»

Викладачі кафедри обліку та аудиту разом з студентами кураторських груп навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 21 травня 2021 року із зацікавленістю долучилися до лекції, яку прочитала Сметаніна Наталія Володимирівна, кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – «Запобігання домашньому насильству».

Лекція була присвячена питанням дослідження видів домашнього насильства, формам  їх прояву: фізичного, психологічного, сексуального, економічного. Лекторка наводила цікаві міжнародні статистичні дані структури видів домашнього насильства, розглядала міжнародно-правові акти і законодавство України у системі запобігання домашньому насильству.

Окремо було висвітлено питання впровадження міжнародного досвіду запобігання домашньому насильству у національну систему.

Велику увагу на лекції було зосереджено на обговоренні досвіду європейських держав у наданні допомоги та захисту постраждалим особам від домашнього насильства.

Наприкінці лекції викладачі і студенти пройшли анкетування стосовно запобіганню і протидії домашнього насильства.