Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Лекція «Конфлікт інтересів: запобігання та врегулювання»

У травні 2021 р. викладачі кафедри обліку та аудиту разом зі студентами  кураторських груп навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» і 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» приєдналися до  прослуховування курсу лекцій в рамках святкування Дня науки в Україні, організованого Радою молодих вчених  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації. 20 травня актуальну і пізнавальну лекцію в дусі сучасних реформ провела кандидат юридичних наук, викладач кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Кулик Катерина Дмитрівна на  тему: «Конфлікт інтересів: запобігання та врегулювання».

На лекції було розглянуто способи і варіанти врегулювання конфлікту інтересів; обговорювалися питання запобігання і врегулювання конфліктів з точки зору діючого законодавства і установи, де працює або навчається особа. Також розглядалися питання запобігання і врегулювання конфлікту інтересів із застосуванням різних форм контролю.

Наприкінці лекції викладачі і студенти обговорювали найпоширеніші приклади конфлікту інтересів саме в закладах вищої освіти.