Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Досягнення кафедри

Маренич Т.Г. нагороджена Грамотою Харківської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, вагомий внесок у розвиток освіти і науки та з нагоди 85-річчя від дня заснування ХНТУСГ ім. П. Василенка (2015 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена відзнакою Харківської обласної ради (2015 р.).

Зайцев Ю.О. нагороджений Дипломом «Людина року 2015», переможець в номінації «Кращий бізнесмен» (2015 р.).

Зайцев Ю.О. нагороджений Грамотою Харківської обласної ради за активну участь у розбудові місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Харківського регіону, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування (2015 р.).

Бірченко Н.О. нагороджена Почесною грамотою Харківського обкому профспілки працівників агропромислового комплексу за вагомий внесок у підготовку спеціалістів для сільськогосподарського виробництва України, активну профспілкову роботу та з нагоди 85-річчя від дня заснування університету (2015 р.).

Зайцев Ю.О. нагороджений подякою Громадської Ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Харківській області (2016 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена Грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні студентської молоді (2017 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена Подякою Центральної об’єднаної державної податкової інспекції м. Харкова головного управління ДФС у Харківській області за підготовку висококваліфікованих фахівців для підрозділів Державної фіскальної служби та розвиток творчої наукової взаємодії між співробітниками ДФС та університетською спільнотою (2017 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена Подякою Громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» за активну співпрацю у висвітленні податкової тематики та створенні достойного іміджу бухгалтерської професії (2017 р.).

Зайцев Ю.О. нагороджений подякою Національної поліції України в Харківській області за особистий внесок у справу боротьби з економічною злочинністю (2017 р.).

Бірченко Н.О. нагороджена Подякою Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток агропромислового комплексу Харківського району, високі показники ефективності праці та у зв’язку з 20-річним ювілеєм ННІ БМ ХНТУСГ імені Петра Василенка (2017 р.).

Бірченко Н.О. нагороджена Подякою Громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» за активну співпрацю у висвітленні податкової тематики та створенні достойного іміджу бухгалтерської професії (2017 р.).

Накісько О.В. нагороджений Подякою Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток агропромислового комплексу Харківського району, високі показники ефективності праці та у зв’язку з 20-річним ювілеєм ННІ БМ ХНТУСГ імені Петра Василенка (2017 р.).

Поливана Л.А. нагороджена Почесною грамотою адміністрації Київського району Харківської міської ради у зв’язку з 20-річним ювілеєм ННІ БМ ХНТУСГ імені Петра Василенка (2017 р.).

Руденко С.В. нагороджений Подякою Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток агропромислового комплексу Харківського району, високі показники ефективності праці та у зв’язку з 20-річним ювілеєм ННІ БМ ХНТУСГ імені Петра Василенка (2017 р.).

Поливана Л.А. нагороджена Грамотою відділу освіти Харківської районної державної адміністрації за плідну співпрацю, соціальне партнерство та вагомий внесок у проведенні профорієнтаційної роботи щодо сприяння у виборі майбутньої професії учнівською молоддю (2017 р.).

Луценко О.А. нагороджена Грамотою відділу освіти Харківської районної державної адміністрації за плідну співпрацю, соціальне партнерство та вагомий внесок у проведенні профорієнтаційної роботи щодо сприяння у виборі майбутньої професії учнівською молоддю (2017 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена Подякою від Голови Харківської обласної ради за сумлінну плідну працю вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та високий професіоналізм (2018 р.).

Крутько М.А. нагороджена Подякою Організаційного комітету ІІ регіонального турніру з фінансової грамотності (Харківський навчально-науковий навчально-науковий інститут державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи») тренеру команди ХНТУСГ за якісну підготовку команди до ІІ регіонального турніру з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації (2018 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена Грамотою Центрального управління Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області за значний вклад у якісну підготовку фахівців з обліку та оподаткування та плідну співпрацю (2019 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена Подякою Харківського міського голови за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і науки міста Харкова та з нагоди 20-річчя від дня створення кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена Листом подяки Східного управління Головного управління державної податкової служби у Харківській області за сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих кадрів та з нагоди 20-річчя з дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена Грамотою Львівського національного агарного університету за багаторічну співпрацю у навчально-методичній та науковій роботі та з нагоди 20-ти річчя заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена Подякою адміністрації Одеської держаного агарного університету за значний внесок у розвиток системи підготовки кадрів вищої кваліфікації, зміцнення основ української вищої освіти та формування кадрового потенціалу агропромислового сектору (2019 р.).

Маренич Т.Г. нагороджена Грамотою Сумського національного аграрного університету за плідну співпрацю у науковій сфері, високий професіоналізм та з нагоди 20-річчя заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Зайцев Ю.О. нагороджений почесним знаком «За заслуги» ректором Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка (2019 р.).

Рижикова Н.І. нагороджена Грамотою Центрального управління Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області за значний вклад у якісну підготовку фахівців з обліку та оподаткування та плідну співпрацю (2019 р.).

Рижикова Н.І. нагороджена Грамотою Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради за багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток сучасної науки, підготовку висококваліфікованих кадрів у зв’язку з 20-річчям від дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Рижикова Н.І. нагороджена Грамотою Львівського національного агарного університету за багаторічну співпрацю у навчально-методичній та науковій роботі та з нагоди 20-ти річчя заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Рижикова Н.І. нагороджена Листом подяки Східного управління Головного управління державної податкової служби у Харківській області за сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих кадрів та з нагоди 20-річчя з дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Малій О.Г. нагороджена Грамотою Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди 20-річчя від дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Бірченко Н.О. нагороджена Грамотою Центрального управління Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області за значний вклад у якісну підготовку фахівців з обліку та оподаткування та плідну співпрацю (2019 р.).

Бірченко Н.О. нагороджена Подякою Миколаївського національного аграрного університету за підготовку студентів до Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» (2019 р.).

Бірченко Н.О. нагороджена Грамотою Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди 20-річчя від дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Бірченко Н.О. нагороджена Грамотою Львівського національного агарного університету за багаторічну співпрацю у навчально-методичній та науковій роботі та з нагоди 20-ти річчя заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Накісько О.В. нагороджений Грамотою Центрального управління Головного управління державної фіксальної служби у Харківській області за значний вклад у якісну підготовку фахівців з обліку та оподаткування та плідну співпрацю (2019 р.).

Накісько О.В. нагороджений Грамотою Сумського національного аграрного університету за плідну співпрацю у науковій сфері, високий професіоналізм та з нагоди 20-річчя заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Накісько О.В. нагороджений Грамотою Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради за багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток сучасної науки, підготовку висококваліфікованих кадрів у зв’язку з 20-річчям від дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Накісько О.В. нагороджений Листом подяки Східного управління Головного управління державної податкової служби у Харківській області за сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих кадрів та з нагоди 20-річчя з дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Крутько М.А. нагороджена Грамотою ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» (м. Полтава) за активну участь та високий рівень наукової доповіді у ХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Актуальні проблеми розвитку сучасної науки» (2019 р.).

Поливана Л.А. нагороджена Почесною грамотою об’єднання профспілок Харківської області за багаторічну плідну наукову і викладацьку роботу, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську роботу із вирішення питань захисту соціально-економічних прав і інтересі працівників та з нагоди 20-річчя від дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Поливана Л.А. нагороджена Подякою відділу освіти Харківської районної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток творчих здібностей школярів та за співпрацю в рамках профорієнтаційної роботи серед закладів загальної середньої освіти Харківського району (2019 р.).

Крутько М.А. нагороджена Грамотою Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди 20-річчя від дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Луценко О.А. нагороджена Подякою відділу освіти Харківської районної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток творчих здібностей школярів та за співпрацю в рамках профорієнтаційної роботи серед закладів загальної середньої освіти Харківського району (2019 р.).

Руденко С.В. нагороджений Грамотою Центрального управління Головного управління державної фіксальної служби у Харківській області за значний вклад у якісну підготовку фахівців з обліку та оподаткування та плідну співпрацю (2019 р.).

Руденко С.В. нагороджений Грамотою Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради за багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток сучасної науки, підготовку висококваліфікованих кадрів у зв’язку з 20-річчям від дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Руденко С.В. нагороджений Подякою Університету імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро) за якісну підготовку учасників II етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» (2019 р.)

Руденко С.В. нагороджений Листом подяки Східного управління Головного управління державної податкової служби у Харківській області за сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих кадрів та з нагоди 20-річчя з дня заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Руденко С.В. нагороджений Грамотою Сумського національного аграрного університету за плідну співпрацю у науковій сфері, високий професіоналізм та з нагоди 20-річчя заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).

Руденко С.В. нагороджена Грамотою Львівського національного аграрного університету за багаторічну співпрацю у навчально-методичній та науковій роботі та з нагоди 20-ти річчя заснування кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ (2019 р.).