Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Міжнародна співпраця

Викладачі кафедри маркетингу та медіакомунікацій постійно беруть участь в міжнародних програмах та конференціях, в тому числі й у якості співорганізаторів, з метою підвищення професійної активності та кваліфікації, а також формування довгострокових зв’язків з закордоними організаціями, університетами та школами.

 1. Кафедра стала ініціатором підписання Угоди про співпрацю ХНТУСГ з Вищою технічною школою в м. Катовіце (м. Катовіце, Польща, 2019)
 2. Міжнародне стажування (180 годин) у Вищій технічній школі в м. Катовіце (м. Катовіце, Польща, 2019)
 3. Міжнародне стажування викладачів (м. Варна, Болгарія)
 4. Міжнародна літня школа викладачів (м. Варна, Болгарія)
 5. Підвищення кваліфікації викладачів – участь у ІІ Міжнародній конференції з науково-практичних технологій (м. Люксембург, Люксембург, 2021)
 6. Підвищення кваліфікації викладачів – участь у ІІІ Міжнародній науковій конференції з електронного навчання та освіти (м. Лісабон, Португалія, 2021)
 7. Підвищення кваліфікації викладачів – участь у ІV Міжнародній науковій конференції “Prospects and achievements in applied and basic sciences” (м.Будапешт, Угорщина, 2021)
 8. Міжнародна наукова конференція “Інформаційні та інноваційні технології в ХХІ сторіччі” (м. Катовіце, Польща, 2019)
 9. Науково-методичний семінар “Наука і практика в системі освіти країн Європейського Союзу” (м. Катовіце, Польща, 2019)
 10. Культурно-просвітницький проєкт “Європа” (2019)
 11. Співорганізатори у  Міжнародній науковій онлайн конференції «Актуальні питання розвитку суспільства в умовах турбулентності» (м. Братислава, Словаччина, 2020)
 12. Співорганізатори у  Міжнародній конференції «Роль інформації та технологій в побудові посткоронавірусного світу» (м. Катовіце, Польща, 2020)
 13. Співорганізатори у Міжнародному науково-методичному семінарі «Теорія і практика індивідуалізації навчання» (м. Ополє, Польща, 2020)
 14. Співорганізатори у  ІІ Міжнародній науковій онлайн конференції «Актуальні питання розвитку суспільства в умовах турбулентності» (м. Братислава, Словаччина, 2021)
 15. Спільне видання колективної монографії (іноземною мовою) у країні ЄС (на базі Вищої технічної школи, м.Катовіце, Польща, 2019)
 16. Спільне видання колективної монографії (іноземною мовою) у країні ЄС (на базі Вищої школи управління та адміністрування,  м. Ополє, Польща, 2020)