Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Виробнича практика у Польщі студента Дудіна Євгена

Виробнича практика у Польщі студента Дудіна Євгена

  Я, Дудін Євген,  студент 31-Е групи ННІ ЕКТ, з 04.05.2018 по 20.10.2018 року проходив  виробничу практику у Польщі на заводі “LG Electronics” у місті Вроцлаві.

   LG Electronics – це південнокорейська компанія, яка є одним з найбільших у світі виробників побутової техніки. Ця корпорація заснована у 1958 році. Зараз компанія володіє 114-ма підприємствами у всьому світі. Один із заводів компанії розташований у польському Вроцлаві.

Виробнича практика у Польщі студента Дудіна ЄвгенаВиробнича практика у Польщі студента Дудіна Євгена

Виробнича практика у Польщі студента Дудіна ЄвгенаВиробнича практика у Польщі студента Дудіна ЄвгенаВиробнича практика у Польщі студента Дудіна Євгена

  Завод, на якому я проходив практику , виготовляє холодильники та пральні машини. Технологічний процес на підприємстві являє собою конвеєрне виробництво. Завод працює цілодобово, у три зміни. Усім практикантам запропонували обрати робочу зміну. Я обрав другу – з 03:00 години ранку до 15:00. Працював я 6 днів на тиждень. Підприємство надає повний соцпакет: легке харчування, медобслуговування, доставка на роботу та з роботи за рахунок компанії. Житло також надається безкоштовно. Житло обладнане кухнею з усіма умовами. На підприємстві є зони для відпочинку та харчування зі снек-автоматами. А взагалі ми готували самостійно. Поруч були супермаркети та магазини з усіляким крамом.

Виробнича практика у Польщі студента Дудіна ЄвгенаВиробнича практика у Польщі студента Дудіна Євгена

  Для підвищення професійного рівня та знайомства з корейською культурою керівництво влаштовувало тематичні заходи на свіжому повітрі .

  Я дуже швидко потоваришував з поляками,  завдяки чому вже доволі спритно розмовляю на польській мові, вільно почуваю себе у чужій країні, у Польщі. Кажуть, що поляки не дуже люблять українців, але мені, можна сказати, пощастило: мій керівники пан Томаш та пані Биата поставились до мене дуже приязно, допомагали мені, підтримували морально.

  За півроку роботи я опанував декілька технологічних процесів, які знадобляться при роботі оператором-техніком в галузях автоматики та електроніки.

Виробнича практика у Польщі студента Дудіна ЄвгенаВиробнича практика у Польщі студента Дудіна Євгена

  У мене був вільний час, який я присвятив туризму. З друзями ми відвідали Дрезден (Германія) та Прагу (Чехія), і звичайно при нагоді ми гуляли чарівним Вроцлавом . “Місто ста мостів”, “польска Венеція” – так називають стародавній Вроцлав, що розташувався на 12 островах на річці Одра й п’яти її притоках.  Вроцлав зачаровує милими будиночками, кумедними гномами, неймовірною атмосферою, креативними ресторанчиками та кав’ярнями, цікавими музеями, книгарнями, привітними людьми.

Я дуже вдячний керівництву ННІ ЕКТ за надану можливість пройти учбову практику на такому сучасному виробництві, як заводі “LG Electronics” у місті Вроцлаві. Сподіваюсь, у мене ще буде нагода пройти практику на підприємствах в інших країнах.