Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Успішна наукова робота студентів кафедри ІЕТП

Успішна наукова робота студентів кафедри ІЕТП

Щорічно в ХНТУСГ проходить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природних, технічних та гуманітарних наук, який підводить підсумки науково-дослідній роботі студентів за навчальний рік. Кафедрою ІЕТП було підготовлено наукові роботи, шість з яких було відібрано для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу.

20-21 березня в Криворізькому національному університеті була представлена наукова робота студента п’ятого курсу ННІ ЕКТ Каліберди Єгора, виконана під керівництвом доцента кафедри ІЕТП Єгорової О. Ю. Робота викликала велику зацікавленість у фахівців та учасників конкурсу і була нагороджена Дипломом третього ступеню серед 73 учасників конкурсу.

2 квітня в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія». Тузко Андрій взяв участь у цьому конкурсі і був нагороджений грамотою у номінації «За практичну спрямованість». Особисту подяку отримав керівник наукової роботи д.т.н., професор, завідувач кафедри ІЕТП Кунденко М.П.

18 квітня 2019 року в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» пройшов підсумковий Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 163 Біомедична інженерія. Серед великої кількості студентських робіт із ЗВО України було відібрано 15 робіт, серед яких були відзначені роботи студентів третього курсу ННІ ЕКТ Борисенка Івана та Піха Євгенія. Доповіді викликали значну зацікавленість та схвалення. На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей галузева конкурсна комісія нагородила наших студентів сертифікатами, а наукових керівників Кунденка М.П. та Бородай І.І. подяками за керівництво студентською науковою роботою.

18-19 квітня 2019 року в Одеському державному аграрному університеті на базі факультету ветеринарної медицини та біотехнологій пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Робота студента 3 курсу Бардакова Валерія, яка була виконана під керівництвом професора кафедри ІЕТП Романченко М.А., була високо оцінена оргкомітетом та нагороджена дипломом І ступеня і відмічена дипломом у номінації «Найкраща наукова розробка”.

Успішна наукова робота студентів кафедри ІЕТПУспішна наукова робота студентів кафедри ІЕТПУспішна наукова робота студентів кафедри ІЕТП

Успішна наукова робота студентів кафедри ІЕТПУспішна наукова робота студентів кафедри ІЕТП

З успішною участю у конференціях привітав студентів завідувач кафедри ІЕТП Кунденко М.П. та вручив подяки їх батькам.

Вітаємо наших студентів та їх наукових керівників із відзнаками і бажаємо подальших наукових успіхів!