Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ

На кафедрі Інтегрованих електротехнологій та процесів ННІ ЕКТ відбулося  підведення  результатів  проведеного  захисту   звітів  студентів про проходження  ІІ етапу виробничої практики.

Захист звітів студентів спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 163 «Біомедична інженерія» приймали керівники практики к.т.н., доцент Ольга Єгорова та старший викладач Ірина Шинкаренко. За їхніми оцінками, студенти справилися з поставленими  завданнями.

Зокрема,  під час виробничої практики студенти 141-ї спеціальності мали  закріпити навички, пов’язані з вирішенням інженерних завдань електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, сформувати загальні і професійні компетенції, спрямовані на закріплення та поглиблення теоретичної підготовки і т.п. Під час проходження практики студенти показали здатність планувати, організовувати й проводити експериментальні дослідження, здійснювати їх математичну обробку, проводити аналіз техніко-економічної ефективності розробки.

Особливо було відзначено захист студента третього курсу 31 Е групи Івана Сергійовича Борисенка, який проходив виробничу практику на Красноградському комунальному підприємстві «Водоканал».

Під час проходження практики на підприємстві І. С. Борисенко навчився користуватися спеціальним обладнанням для випробування захисних засобів і такелажу, отримав навички роботи з електричними зварювальними засобами та з електрокомпресорами високого тиску.

 Добрі результати показали і студенти інших спеціальностей, які продовжують здобувати знання та закріплювати їх на практиці.

ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ
ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ
ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ